Wpis z mikrobloga

Darmowy plan FBW ze specjalizacją na wyciskanie i górę ciała

https://www.instagram.com/reel/C2aFsDvoPi7/?igsh=MTU0Njd1Y2locnIyZw==

Wuja jak zawsze dowozi temat! Link do planu jest w bio mojego instagrama a w załączniku sam post. Jeśli macie jakieś pytania, czegoś nie wiecie, to spytajcie tu lub pod postem na IG odpowiem, doradzę

Oczywiście nie pogardzę followami profilu na IG i lajkami oraz wykopaniem tego wpisu, warto bo produkuje obecnie dużo materiałów merytorycznych a niedługo podcasty

Z dobrych nowin jedną dobra dusza wylicytowała w aukcji charytatywnej na rzecz Pani nowotworem z mojej okolicy prowadzenie przeze za uwaga 1000 PLN sztos!

#mikrokoksy #mirkokoksy #silownia #fullborsukworkout
Kasahara - Darmowy plan FBW ze specjalizacją na wyciskanie i górę ciała 

https://www...

źródło: IMG_0197

Pobierz
  • 80
  • Odpowiedz
@Kasahara: skąd tak duża zmiana podejścia w tym planie w stosunku do greyskulla?

Mam na myśli główne boje i w ćwiczenie blisko upadku. Dlaczego tutaj jest tak, że żadne z wyciskań ma nie być blisko upadku? Jest jakiś konkretny powód?

A drugie pytanie to dlaczego nie dokładamy kg standardowo co trening?
  • Odpowiedz
  • 1
@ale_typ: po prostu jest wiele działających metod treningowych. Plan ma dużą specjalizację o skupiony jest na budowanie siły w wyciskaniu przez technikę tego boku oraz hipertrofie z akcesoriów. Wystarczy progresja co blok

@kiecazpieca Tak. To ja. Nasmarować Ci plecy oliwką bro?
  • Odpowiedz
@Kasahara czyli blok 4 tygodnie nie zwiększamy ciężaru? Jeżeli np w 3 tygodniu będzie już zapas to dodac ew powtorzen?
Czy można dać fronty zamiast bs? Mam problem z mechanika ruchu w bs, fronty robię prawidłowo i dobrze mi wchodzą
  • Odpowiedz
@Kasahara: uszkodziłem sobie trochę plecy podczas martwych ostatnio a potem doprawiłem na siadach i kB swing. Inb4 idź do fizjo, ale co wrzucić na dół ciała zamiast siadów czy martwych, które chce całkowicie wyrzucić na kilka tygodni, czyli w twoim planie na 1-2 bloki. Nie ukrywam że z chęcią spróbowałbym Twojego planu.
  • Odpowiedz
@Kasahara: dobrze rozumiem, tutaj tak jak w greyskullu robimy serie rozgrzewkowe, a potem 3 główne takim samym ciężarem jak jest zapisane w tabelce?
  • Odpowiedz
@Kasahara: każdy ciwiczący i dzwigający ma zwyrodnienia krążków miedzy kręgowych, nawet każdy niećwiczący po 30 ma te zwyrodnienia, w bardzo różnych stopniach ale one zawsze są. praca w rotacji pod obiążeniem to gwarnacja dużo szybszej destrukcji tych krążków co prawodzi do wypuklin, przepuklin, zwężania kanału a w konsekwencji pojawienia się bólu czyli rwy kulszowej.
  • Odpowiedz
  • 0
@SpokojnySokrates: zawołam @Poemat :) bo trochę xD dla mnie jakoby rotacja z jakimś 4-16 kg kettlem miała prowadzić do w/w rzeczy. Ale wolę aby ktoś to potwierdził z dyplomem od tych spraw

Zawsze daje w planach rotację i anty rotacje
  • Odpowiedz