Wpis z mikrobloga

@cwlmod Jechał sobie normalnie, pewnie na tempomacie stąd raz był bliżej, raz dalej, bo nie ma aktywnego tylko taki z palca. Trochę szukasz dziury w całym bo ani nie poganiał, ani nic nie zrobił
  • Odpowiedz
  • 1
@pionic: Szukam dziury w całym, bo nie pasuje mi że auto jedzie 5 metrów za mną? Chyba cię głowa boli.

Poza tym to jest przykład wolnej i niebezpiecznej, który wrzucam w kontrze to wykopowych miernot drogowych, które leją żółcią jak ktoś jedzie szybciej od nich ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A tutaj kolejny przykład, tym razem z Austrii, jak wygląda ta niby spokojna jazda na limicie: https://youtu.be/Jun1jHuLCd4

BTW
  • Odpowiedz
@cwlmod Tym filmem z Austrii to już pokazałeś kompletnie że jesteś mega przewrażliwiony - jeśli boisz się ruchu drogowego, albo boisz się o drogą furkę, to możesz wstawić ją do garażu i korzystać z innych form transportu XD
  • Odpowiedz
@cwlmod Nie chce mi się wchodzić z tobą w dyskusje, polecam okleić autko napisami z każdej strony - zachowaj 50 metrów odstępu bo się boję ( ͡ ͜ʖ ͡) Jak jesteś taki dobry to przewiduj hakowania i bądź pierwszy na hamulcu, proste chyba dla mistrza kierownicy
  • Odpowiedz
@cwlmod:

Jadąc nawet w Austrii w ruchu ze z grubsza podobną prędkością działy się takie kwiatki. Dodam, że na kamerce mam 133km/h według gps czyli 145km/h licznikowe. Rozrzut prędkości innych aut to było od 110 do 140km/h (po gps).


Zgadzam się. Jak we Francji, możesz mieć 4 pasy i wszystkie jadą z prędkością 128-135 km/h xD
  • Odpowiedz
  • 0
@pionic: W takim razie pozostaje mi przyznać ci odznakę pirata drogowego, który uważa, że siedzenie komuś na dupie jest prawidłowe xD
  • Odpowiedz
@cwlmod I gitara - tylko pamiętaj żeby następnym razem też zakryć wskazania prędkości na filmiku, jak w chwili ekscytacji po uniknięciu katastrofy w ruchu lądowym dajesz w #!$%@? dobrze powyżej ograniczenia - piracie drogowy ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
  • 0
@pionic: Sama prędkość nie jest niebezpieczna piracie drogowy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Chyba zaproszę cię na czarną listę, bo zaniżasz poziom tej dyskusji. Jasno opisałem z czym mam problem, a ty dalej pieprzysz swoje idiotyzmy jakoby siedzenie komuś na dupie było prawidłowe xD
  • Odpowiedz
@cwlmod Bardzo mi wszystko jedno z tego powodu ( ͡ ͜ʖ ͡) Liczysz chyba że ktoś przyjdzie i poklepie Cię po pleckach bo nagrałeś jakąś niespotykaną sytuację, no ktoś pojechał trochę za blisko, ale ani Cię nie poganiał ani nic. Albo ktoś zmienił pas gdzie z tego powodu nie musiałeś nawet hamować - no #!$%@?, sytuację rzeczywiście podbramkowe. Jak jesteś napięty bo się o auto boisz to
  • Odpowiedz
  • 0
Poza tym to jest przykład wolnej i niebezpiecznej, który wrzucam w kontrze to wykopowych miernot drogowych, które leją żółcią jak ktoś jedzie szybciej od nich ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@pionic: Chyba jasno to opisałem w pierwszej odpowiedzi do ciebie. Jak widać jesteś drogowym pajacem, który jeździ niebezpiecznie i siedzi ludziom na dupie. Stwierdziłem prosty fakt, że da się jechać niebezpiecznie nie jadąc szybko, a ty się tutaj
  • Odpowiedz
@cwlmod: w pierwszym filmie alfiarz momentami #!$%@?ł i przesadzał, ale później chyba się uspokoił (pewnie zgrzało mu w stykach, że jednak przed tobą dalej jest ruch więc jak cię wyprzedzi to niewiele to zmieni w jego jeździe).

W drugim filmie nie widzę żadnego zajechania drogi ani niebezpiecznej sytuacji. Może mógłby te parę metrów później zjechać przed ciebie bo pewnie kamerka trochę oddala, ale ja bym chyba nawet na to nie zwrócił
  • Odpowiedz
  • 0
w pierwszym filmie alfiarz momentami #!$%@?ł i przesadzał, ale później chyba się uspokoił (pewnie zgrzało mu w stykach, że jednak przed tobą dalej jest ruch więc jak cię wyprzedzi to niewiele to zmieni w jego jeździe).


@Krupier: On pewnie jechał na tempomacie, albo tak jak dzban wyżej nie widzi problemu w siedzeniu na dupie. Po prostu jechał kijowo.

W drugim filmie nie widzę żadnego zajechania drogi ani niebezpiecznej sytuacji. Może mógłby
  • Odpowiedz