Wpis z mikrobloga

Jest trzecia w nocy a ja jeszcze nie poszłam spać,bo pies szczeka jak opętany. Córka przychodzi z płaczem że przez psa spać nie może.
Wszyscy mają problem oczywiście w dupie,jak i Pani ze schroniska jak i weterynarz,jak na kontroli po operacji mówiłam im o tym problemie. Poprosiłam o jakieś leki uspokajające dla psa,ale oczywiście nic nie dostałam. Niech zabierają tego psa,mam już go serdecznie dość. Wszyscy mamy do serdecznie dość. Powinnam dzisiaj wstać o 4 rano do pracy,ale już mi się nawet nie opłaca kłaść ( ͡° ʖ̯ ͡°) to będzie wspaniały dzień
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 13
@cybulion piesek miał być tylko na okres mrozów. Po drodze wyszło że nadaje się do operacji (miał raka jajka) miał zostać do końca rekowalescencji. Jednak ja już nie daje rady. Pies jest u mnie prawie 2 tygodnie, a z dnia na dzień jest coraz gorzej. Dzwoniłam do babki że schroniska żeby mi coś poradziła,to tylko słyszałam że widocznie ten pies ma lęk separacyjny i to byłoby na tyle. Zero porady,nic kompletnie.
  • Odpowiedz
@Przydupaska: "jak i" to nie to samo co "i". Jeżeli chcesz użyć "jak i" to wcześniej powinno być "zarówno" np.: "Zarówno pani że schroniska, jaki i weterynarz mają to w dupie".
  • Odpowiedz
  • 5
@Przydupaska czyli... Wzięliście psa ze schroniska i jesteś zaskoczona że pies ze schroniska jest p----------y i szczeka?

Trzeba było nie brać psa xD
Przecież to są koszty, odpowiedzialność, sto rzeczy może się zesrać po drodze i nie ma co kierować się emocjami xD

No ale pewnie było weźmy pieska na czas mrozów bo biedne pieski marzną xD to c--j bierzemy psa co złego może się stać to tylko na czas mrozów
  • Odpowiedz
@Przydupaska: Są dźwięki na YT takie bardzo niskie, które psy nienawidzą. Jak szczeka to puszczaj go na full na głośnikach, nikt go nie będzie słyszał tylko pies. Jak będziesz go puszczać to są dwie opcje: Albo będzie cicho i jak będzie szczekał to puszczasz ponownie, aż się oduczy. Albo będzie jeszcze bardziej mu odwalało, aż zwariuje razem z właścicielami. Obie opcje są spoko dla Ciebie.
  • Odpowiedz