Wpis z mikrobloga

a co powiesz na tych co sprzedają części używane do samochodów/motocykli za cenę 80% nowej lub czasem za 15% nowej?

Albo ci co narzucają marżę 500% na żeczy z chin i jak mają zamówienie to zamawiają dopiero od chińczyków a ty masz część po 20dniach.


@mpetrumnigrum: to ich sprawa za ile wystawiają, nie mnic złego w dużej marży, ceny w większości przypadków nie wynikają z widzimisia sprzedawcy tylko z wartości rynkowej
człowieku, jesteś bucem i nie widzisz w tym problemu, matka z ojcem nie wychowali?


@barnej-flinston: może odnieś to do siebie

normalnie się zapytał a ty robisz z siebie debila


@emasele: normalna dla ciebie jest tego typu postawa żebraczo roszczeniowa?

to znaczy? Możesz do tego screena przedsatawić bo wrzuciłeś tylko nieudolną próbę negocjacji ale nie dotyczy tego co czym piszesz


@aarahon: nie no jak sprzedaję mu 200 zł ponmiżej ceny
wszystkie elitarne neuropkowe i proukrainskie trolle zesraly się pod twoim wpisem. Myśl, że taki był zamysł. Good job


@Godir17: nie zamysłem bylo pokazanie postgawy roszczeniowo-żebraczej tego gościa, a że niektórzy są przewrażliwienie delikatnie mowiąc w krytyce obcych to się wylalo szambo
też się nie spotkałem z takim szowinistycznym buractwem


@Kismeth: twoja wypowiedż z kolei obrazuje stereotypowego wykopka, gdzie w moim wpisie widzisz szowinizm, obowiązkiem każdego Ukraińca jest branie udzialu w obronie kraju
nie no jak sprzedaję mu 200 zł ponmiżej ceny rynkowej to jestem stratny czy zarobiony?


@HaPe: nie wiem, natomiast na pewno nie prezentujesz mu 200 zł. To nastąpiłoby gdybyś 200 zł za niego zapłacił lub mu je zwyczajnie podarował a to nie miało miejsca.
nie bardzo rozumiem, co jest patologicznego w bronieniu swojego kraju?


@HaPe może nie wszyscy chcą go bronić?
Może nie wszyscy uważają że jest co bronić?

Ty bys pierwszy leciał aby bronić Macierewicza i Kaczyńskiego. Ty będziesz w okopie że starym kalachem i dziurawymi kalesonami a Błaszczak będzie się lansował z Abramsami.

Teraz rządzi PO, wiele osób za nich nie ma zamiaru umierać. Za rodzinę tez nie będą umierać bo ich nie mają.
@HaPe: W takich chwilach człowiek zdaje sobie sprawę jak bardzo #!$%@? mieli handlarze w latach 90-tych na tych wszystkich bazarach z naczelnym Jarmarkiem Europa na Stadionie Narodowym. Przecież tam im pewnie co godzinę przychodził jakiś męczydupa z chorom córkom czy innym rakiem i próbował się targowac biorąc na litość. A że akcja działa się na żywo to człowieka nie dość, że rzeczywiście mogło łapać sumienie o ile nie był psychopatą, to
enten - @HaPe: W takich chwilach człowiek zdaje sobie sprawę jak bardzo #!$%@? mieli ...

źródło: stragany-na-stadionie-dziesieciolecia

Pobierz
może nie wszyscy chcą go bronić?

Może nie wszyscy uważają że jest co bronić?


@ipkis123: też do nich się zaliczam, niezależnie jak PL była by cudownym krajem, a politycy byli z mojej bajki, nie zmienia to faktu że uchylanie od służby bylo by przestępstwem

Przecież tam im pewnie co godzinę przychodził jakiś męczydupa z chorom córkom czy innym rakiem i próbował się targowac


@enten: Myślę, że po pierwsze internet stwarza
@HaPe
"rOszCzEnIoWa pOstAwa"
Nauczyłeś się nowego słówka i powtarzasz jak papuga. Ewidentnie chciałeś wylądować swoją frustrację na jednym przypadkowym człowieku, który się napatoczył. I te patetyczne wstawki o bronieniu kraju, że to obowiązek coś tam. Ty byś bronił Polski, jak rozumiem??
I jeszcze oczekujesz poklasku. Żenada.
Jakie szambo się wylało, nic tylko inwektywy od strażników no właśnie czego?


@HaPe: Ech. Szkoda słów na ciebie. Życzę ci abyś kiedyś pojął swoją głupotę i doznał tej cennej życiowej refleksji, bo napisać taki krzywdzący wysryw do kogoś jest bardzo łatwo, a pomyśleć zanim się cokolwiek napisze to już dużo trudniej.
To co się u nich dzieje to ludzka tragedia największa od 80 lat w naszym regionie, która równie dobrze mogła
@AlexBrown: to jakbyś inaczej nazwał jego postawę? typ ma urodziny i chce żeby obca osoba dała mu prezent w postaci 200 zł? Twoim zdanie jego pytanie i forma jest jak najbardziej ok.?
Obrona jest obowiązkiem, mi też się to nie podoba i w razie W, pierwszy będę starał się uciec, ale gdyby nie było obowiązku, to nie bylo by komu bronić i takie autorytarne państwa mogły by zająć całą ziemię.