Wpis z mikrobloga

Chciałeś być śmieszny


@Profesor_Avenarius: chciałem obnażyć patologię, z taką postawą żebraczo-roszczeniową się jeszcze nie spotkałem

fajnokremlaka


@Profesor_Avenarius: no tak bo chęć by zwiększyć sily zbrojne na Ukrainie jest dzialaniem pro-rosyjskim

a zrobiłeś z siebie debila


@Profesor_Avenarius: tego typu mocne określenia są domeną mentalnych dzieci, ale co się dziwić na wykopie jest ich nadreprezentacja
ciebie bardziej pobudziło, że to Ukrainiec


@szuleer: nie, nie widzisz nic niestosownego w jego pytaniu?

ja #!$%@? ale z ciebie buc i prostak.


@mpetrumnigrum: kto tu jest prostakiem, nie potrafiacym się odnieść na poziomie, tylko rzucajac inwektywami?

Stanisław Lem powiedział kiedyś, że dopóki nie zaczął sprzedawać swoich starych książek na OLX to nie wiedział, że jest tam tylu idiotów :)


@nie_odpisuj: nie mam złych doświadczeń z olx, dlatego takie
@HaPe: p0lakowi to napluć w ryj a nie będzie jęczeć, ale nie daj boże ktoś ( och, nie, to ktoś z zagranicy!) chce kupić taniej to tak wyłazi mu słoma z butów, aż się biedny osmarkał i musiał pochwalić się swoim januszowym, pustym łbem XD "Olaboga! Oszukujom! Reee! Kwiiik!". Taki obraz twój oligofreniku xD
@taktomojekonto:

p0lakowi to napluć w ryj a nie będzie jęczeć, ale nie daj boże ktoś ( och, nie, to ktoś z zagranicy!) chce kupić taniej to tak wyłazi mu słoma z butów, aż się biedny osmarkał i musiał pochwalić się swoim januszowym, pustym łbem XD "Olaboga! Oszukujom! Reee! Kwiiik!". Taki obraz twój oligofreniku xD


@taktomojekonto: może pisz bardziej po Polsku, bo trudno domyśleć się o co ci chodzi, proponowanie komuś
@HaPe:

nie widzisz nic niestosownego w jego pytaniu?

Przecież sprzedajesz na olx nie pierwszy raz, tam by chcieli najlepiej za darmo i jeszcze pan przywieź 80 km. Jakbyś miał tutaj wklejać wszystkie takie rozmowy to by ci zeszło trochę. Tutaj jednak chcesz się pochwalić swoją ripostą do Ukraińca, zapewne oszusta na takie chlip chlip ja z Ukrainy, ja stracił pracę
Przecież sprzedajesz na olx nie pierwszy raz, tam by chcieli najlepiej za darmo i jeszcze pan przywieź 80 km. Jakbyś miał tutaj wklejać wszystkie takie rozmowy to by ci zeszło trochę.


@szuleer: Ja akurat nie miałbym czego wkleiać, a sprzedaję dość często na OLX, jedyne co mi zapadlo w pamięci to jak sprzedawałem konsolę gość mi proponował gitarę.

Tutaj jednak chcesz się pochwalić swoją ripostą do Ukraińca


@szuleer: nie, po