Wpis z mikrobloga

Pod nazwą eska TV extra moja babcia odbierała TV Republikę, bo wujo jej zrobił, żeby odbierała. Przyjechałem z bombonierką na dzień babci, ona mi grzeje zupkę no to się wziąłem za porządki. Skończyło się eldorado, stworzyłem hasło i nawet wujo pisowiec nie pomoże. Niech se ogląda TVP, jak przez 8 ostatnich lat ( ͡º ͜ʖ͡º) #bekazpisu
sonig - Pod nazwą eska TV extra moja babcia odbierała TV Republikę, bo wujo jej zrobi...

źródło: temp_file5480241784302339610

Pobierz
  • 103
@sonig: Szanuję za walkę o zdrowie psychiczne babci. A kto krytykuje, ten chyba nie rozumie jak ta szczujnia zmienia i indoktrynuje ludzi, a jednocześnie niszczy relacje w rodzinach. Nie znam nikogo kto by dał się ciąć i chciał lać po mordzie za Tuska i zrywał kontakt z rodziną dlatego, że ktoś po Tusku pojechał czy po PO.
Natomiast znam przynajmniej kilka przypadków osób, którym telewizja rządowa tak wykrzywiła obraz rzeczywistości, że
@sonig taaa walczysz o jeden przekaz medialny. Teraz KO będzie wszędzie piękne ( ͡º ͜ʖ͡º) W TVP w TVN tylko w rzeczywistości nie. Patrząc na wpis i fakt że smigasz do babci wygląda że młodzik z Ciebie. Pewnie nie żyłeś jeszcze świadomie w czasie rządów Tuska ( ͡º ͜ʖ͡º)
@sonig: babcia się zorientuje i następnym razem będziesz miał jej melę w gołąbkach


@slavkowsky: mmm sama słodycz z nutą goryczy

Gdybyś ją kochał to dałbyś jej święty spokój i mimo różnic w poglądach ciągle byście żyli jak normalna rodzina. Przytaknąłbyś, wziął na dystans, przemilczałbyś. Ba, nie traktujesz jej nawet jak swoją babcię tylko jak oponenta politycznego.... przecież to jest chore i niczym się z takim #!$%@? zwodów nie różnisz od
Do krytyków. Bezczynność to też reakcja. Właśnie na obojętności ludzi którzy nie mieli czasu dla rodziców żerowała ta propaganda dla seniorów. Jakby ktoś wam codziennie nakłaniał babcię na kupno garnków to byście reagowali, ale jeśli chodzi o robienie śmietnika z mózgu przez ciągłe kłamstwo to dla was jest ok.
Przecież to bait, nikt nie jest aż tak psychicznie oderwany od rzeczywistości żeby tak robić, coś jak w tych żartach "zabierz babci dowód".
A gdyby to była prawda, to babcia przecież zna swojego wnuka i wie, że ten ma swoje problemy z myśleniem, na pewno nie byłaby zła.