Wpis z mikrobloga

Pod nazwą eska TV extra moja babcia odbierała TV Republikę, bo wujo jej zrobił, żeby odbierała. Przyjechałem z bombonierką na dzień babci, ona mi grzeje zupkę no to się wziąłem za porządki. Skończyło się eldorado, stworzyłem hasło i nawet wujo pisowiec nie pomoże. Niech se ogląda TVP, jak przez 8 ostatnich lat ( ͡º ͜ʖ͡º) #bekazpisu
sonig - Pod nazwą eska TV extra moja babcia odbierała TV Republikę, bo wujo jej zrobi...

źródło: temp_file5480241784302339610

Pobierz
  • 103
@sonig:

Jest kochana, ale ona nie ma pojęcia o świecie


Gdybyś ją kochał to dałbyś jej święty spokój i mimo różnic w poglądach ciągle byście żyli jak normalna rodzina. Przytaknąłbyś, wziął na dystans, przemilczałbyś. Ba, nie traktujesz jej nawet jak swoją babcię tylko jak oponenta politycznego.... przecież to jest chore i niczym się z takim #!$%@? zwodów nie różnisz od radykalnych szajbusów z drugiej strony spektrum.
@sonig nie różnisz się niczym od faszystów czy raczej bolszewików. Jak babcia chce to niech sobie ogląda, babcia zmieni ci hasło do FB i wykopu żebyś wyszedł do ludzi i wreszcie znalazł dziewczynę przegrywie i zobaczymy co poczujesz.
@sonig: Bardzo dobrze zrobiłeś Miras. Babci to wyjdzie na zdrowie. Nie będzie się kobieta tak denerwować. Były już przypadki gdzie emerytów nawet do szpitala zabierali bo się tak stresowali (to się tak wydaje ale codzienna dawka nienawiści wpływa mocno na zdrowie takich starszych ludzi) Nie przejmuj się komentarzami PiSowcow i Konfederatów.