Wpis z mikrobloga

@xortis: Ale ja wiem, że to nie PiS wymyślił, bo ci nieudacznicy nic wymyśleć nie potrafią. Ale z jakiegoś powodu nikt tego CPK nie budował przez te 30 lat, a pisowcom to pasuje jak ulał taki propagandowy Miś.
generalnie jeśli znałbyś temat i miał argumenty


@Ravau23: to wtedy zapewne miałbym zdanie na jakiś temat i mógłbyś chcieć żebym to zdanie obronił. Niestety żadnego swojego znaczącego zdania nie wypowiedziałem w tej dyskusji a Ty nie odwołałeś się do żadnego innego i nie wiem w ogóle czemu miałbym tłumaczyć Ci jak powstaje zysk z inwestycji.
To jest do tego stopnia potrzebna inwestycja, że ludzi którzy są przeciwni uważam albo za matołów albo cynicznych szkodników.


@xortis: czyli twierdzisz że ja, ten który uważa że należy rozwijać lotniska lokalne, główne linie kolejowe w kraju powinny być trzy lub czterotorowe w celu zapewnienia przejazdu pociągom wysokich prędkości a wielki hub lotniskowy powinien być zlokalizowany bliżej stref przemysłowych lub warszawy jestem matołem lub cynicznym szkodnikiem?
wiecie że to nie jest żaden pomysł pisu, tylko centralny port lotniczy był dyskutowany od prawie 30 lat?


@xortis: Wiem i nie oponuje dla zasady, jedynie argumenty które tu przynosza wykopki sa #!$%@? warte xD
Jeśli analizy pokazują że ma sens, to tak jak pisałęm wyżej, sprawdzić ile rozkradli do tej pory zarzadzając łąką i wbijac łopaty.
wiecie że to nie jest żaden pomysł pisu,


@xortis: W którymś wpisie o CPK napisałem już komuś, że jeszcze był bardzo młody, albo go nie było na świecie, gdy o takiej inwestycji były już wzmianki. Ja to pamiętam.
Natomiast sama realizacja przez te wszystkie zespoły jest to kitu. Pamiętam też jak przez lata, mieliśmy zarząd elektrowni atomowych i wiele innych inwestycji, które nie ujrzały światła dziennego.
Dość już ignorantów i dojnej
@Dentka7: jak nie masz argumentów to musisz obrażać bo inaczej nie umiesz, wiem już to pokazałaś, moderacja nawet usunęła zgłaszane posty ;) Ja ze swojej strony mogę wkleić kolejny raz obrazek z Tuskiem tylko wolałbym żebyś jednak weszła na jakiś poziom i prowadziła kulturalną dyskusję opartą na argumentach a nie na wyzywaniu się. Cóż, jestem lewicowcem ale prawda jest mi bliższa od pogardy którą pokazujesz i nie chcę w niej się
aarahon - @Dentka7: jak nie masz argumentów to musisz obrażać bo inaczej nie umiesz, ...

źródło: zzzzzzzzz3

Pobierz
dla debili takich jak ty tylko pogarda.


@Dentka7: dobrze że jestem lewicowy i nie gardzę obcymi ludźmi ani nie wmawiam im czegoś czego nie robią ;) Powiedz, z której strony jesteś, z lewactwa czy z prawactwa? Bo lewicowi i prawicowi ludzie innymi nie gardzą, wiem bo takich znam ;)
@Ravau23: nie, nie da się w 3-4 zdaniach. Na temat CPK wyprodukowano tyle fałszywych argumentów, że trzeba rozprawiać się z każdym z nich i za chwilę z kolejnym. Np. jednym jest brak przepustowości i brak możliwości rozwoju bez CPK. Na pewno słyszałeś, bo to element głośnej propagandy za CPK. Pewnie też słyszałeś o tym, że nie da się wybudować kolejnego pasa w Warszawie, że nie można tam latać nocą, że w
@Ravau23: a, no jak jakiś gość niezbyt zaangaźowany w sprawę widzi sens to spoko, temat skończony. Najpierw chcesz argumentów a jak nie pasują do tezy to cyk, link i po sprawie. A teraz link do wypowiedzi Michaela O'Leary, twórcy największej linii lotniczej w Europie:

https://www.rynek-lotniczy.pl/wiadomosci/oleary-cpk-to-bullshit--17867.html

To chyba mamy remis w autorytetach, choć myślę, że CEO Ryanaira to trochę większa figura. Teraz zostaje nam rozmowa na temat wymienionych argumentów. Słucham?

Przecież tamten