Wpis z mikrobloga

Jeżeli macie zły dzień to przychodze was rozweselić. Podpisałem wczoraj angaż o podwyżke. Całe 83zł brutto więcej XDDDD To niezła podwyżka
Czerwiec 2023 4602zł brutto
Styczeń 2024 4685zł brutto
Witamy w polskim kołchozie na produkcji na 3 zmiany. Trzymajcie sie mireczki.
#praca #pracbaza #kolchoz #januszex #gownowpis #przegryw
Sumiru - Jeżeli macie zły dzień to przychodze was rozweselić. Podpisałem wczoraj anga...

źródło: temp_file488187067292928771

Pobierz
  • 22
@Sumiru a kim ty jesteś żeby Janusz płacił ci więcej? W jaki sposób przez ostanie pół roku poniosłeś swoje kwalifikacje żeby wymagać większych pieniędzy? Jak ci się nie podoba to won do innej pracy
@Sumiru: w moim pierwszym kołchozie był system oceny pracownika i jak ocena była wyższa od średniej, to dostawał większą podwyżkę, jak nizsza no to mniejszą. No to ja młody głupi nie znający życia #!$%@?łem jak robocik przez cały rok, zero zwolnień, jakieś pomysły zgłaszałem, szkoliłem się na nowych stanowiskach. No i dostałem "powyżej oczekiwań" co za tym idzie całe 80 zł podwyżki więcej niż średnia. Nie było to dużo, ale zawsze
Tak właśnie opłaca się #!$%@?ć w kolchozach. Na koniec i tak dostaniesz tyle samo co #!$%@?.


@PonuryKosiarz: kariery, rozpoznawalności i podwyżek nie buduje się #!$%@?ąc cały czas, bo za to jedynie przełożony może poklepać Cie po plecach. Trzeba inwestować w jednorazowe strzały przebłysku z którymi ludzie mogą Cie kojarzyć.
@wykopky: z 4200 minimalnej jakies 3200 wychodzi chyba więc z 4600 pewnie okolo 3400-3500 ale dolicz jeszcze dodatek za nocki i pewnie nadgodziny jak to w kolchozie ;/ i moze premie od wyników obecności