Wpis z mikrobloga

Ku*wa bardziej nachalni niż sprzedawcy garnków xD Mordo dawaj pod prysznic po treningu, mordo czemu chcesz zakładać czyste ubrania na spocone ciało, dawaj pod prysznic, mordo będziesz śmierdział, dawaj pod prysznic, mordo ty lubisz tak chodzić spocony? dawaj pod prysznic
Czemu istnieją faceci którym tak przeszkadza, że ktoś woli się umyć w domu XD
#silownia #mirkokoksy #mikrokoksy #logikaniebieskichpaskow
xPekka - Ku*wa bardziej nachalni niż sprzedawcy garnków xD Mordo dawaj pod prysznic p...

źródło: 8czltd

Pobierz
  • 86
@Ogau a wyobraź sobie że są ludzie co uprawiają kardio biegając lub jeżdżąc na rowerze w kurtkach. U nich to musi być taki zapach że aż byś zemdlał ( ͡º ͜ʖ͡º)
@xPekka Ja mam siłownie koło siebie dosłownie i nie ma sensu się myć na siłce jak i tak nie płacę za wodę. Za to po pracy myję się w pracy bo wstyd do pociągu tak wsiąść.
@xPekka: żaden ziomek nigdy do mnie tak nie powiedział, a zdazalo się ćwiczyć z ziomkami i nie iść pod prysznic z różnych powodów - w domu biorę, albo rowerem się wraca, albo biegiem. Tak samo jest jak grasz w jakimś klubie czy w kosza, czy w pile i masz 20-30 chłopów po treningu i też nie wszyscy idą pod prysznic i nikt nigdy się nie #!$%@?. Czasem jakieś szesnastolatki się pośmieją
wyobraź sobie że są ludzie co uprawiają kardio biegając lub jeżdżąc na rowerze w kurtkach.


@swango: o, to ja. Tylko, że ja to piorę po każdej jeździe, a ty nawet nie próbuj kłamać, że co wyjście na siłownię kurtkę do prania wrzucasz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Ogau a ile razy w tygodniu pierzesz buty na rower? wytrzymują po tych praniach dłużej niż pół roku bez rozpadnięcia się?

komedia xD
@swango: z kurtki do butów. No nieźle ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pogódź się z tym, że śmierdzi od ciebie i to śmierdzi z wyboru i tyle. Nie wstydź się własnych wyborów ( ͡° ͜ʖ ͡°)