Wpis z mikrobloga

Ku*wa bardziej nachalni niż sprzedawcy garnków xD Mordo dawaj pod prysznic po treningu, mordo czemu chcesz zakładać czyste ubrania na spocone ciało, dawaj pod prysznic, mordo będziesz śmierdział, dawaj pod prysznic, mordo ty lubisz tak chodzić spocony? dawaj pod prysznic
Czemu istnieją faceci którym tak przeszkadza, że ktoś woli się umyć w domu XD
#silownia #mirkokoksy #mikrokoksy #logikaniebieskichpaskow
xPekka - Ku*wa bardziej nachalni niż sprzedawcy garnków xD Mordo dawaj pod prysznic p...

źródło: 8czltd

Pobierz
  • 86
  • Odpowiedz
@swango: no tak. Każdy ma swoją granicę. Jeden lubi śmierdzieć i się kleić do ciuchów, a drugi zmienia skarpetki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@xPekka: Po dwóch wypalaniach kurzajek na nogach odechciało mi raz na zawsze brania jakiegokolwiek prysznica na siłowniach.

A tu w komentarzach brudasy sugerują jeszcze że jak się nie umyjesz to śmierdzisz xD #!$%@? wystarczy dbać o higienę osobistą, używać antyperspirantów i każdorazowo prać ciuchy po siłowni i nie wiem jak można śmierdzieć po treningu, mi nawet po tym jak upocę się jak świnia nic nie śmiedzi, a jestem dosyć wrażliwy
  • Odpowiedz
@Ogau: Chciałeś zabłysnąć a wychodzi na to że masz jakiegoś grzyba, nie umiesz dobrać odpowiednich butów lub używasz jakichś poliestrowych skarpetek xD

Ja ogólnie mam mocną nadpotliwość stóp do tego że jakieś 7-8 lat temu nawet pomimo częstego prania wstyd było zdjąć buty u kogoś lub w przymierzalni sklepu. Ale po kilku latach używania zasypek do stóp, różnych sprayów i dezodorabtów do stóp i butów, używania oddychających wkładek i przede
  • Odpowiedz
@xPekka: Ja nie wiem co wy wszyscy żrecie, że tak od was capi po treningu. Całe życie się myję po siłce w domu i po treningu pachnie ode mnie lepiej, niż co po niektóre świniaki tam jeszcze przed treningiem, a upocony jestem tak, że koszulka do wyciskania. Pot normalnie nie śmierdzi, ale jak się jest ulanym wykopkiem co po treningu #!$%@? czipsy i batony to inna sprawa.
  • Odpowiedz
@Zabi96: ale gdzie ja napisałem, że mi śmierdzi z butów? Chyba twoje kompleksy związane ze stopami za bardzo przysłoniły ci oczy xD
  • Odpowiedz
@xPekka mam 3 min do siłowni, nie wyobrażam sobie brać prysznica na siłce, brać ze sobą wielką torbę z szamponem, żelem do mycia, klapkami, dodatkowym ręcznikiem itd itp. publiczny prysznic jest dla mnie jak publiczne wc- jak absolutnie nie muszę, to nie korzystam. wolę mój czyściutki pachnący prysznic w domu z wszelkimi udogodnieniami ()
  • Odpowiedz
i nie wiem jak można śmierdzieć po treningu


@Zabi96: Nie wiesz jak, ale wiesz, że komuś może walić z butów mimo tego, że dba o ich pranie bo ma nadpotliwość?
No to wyobraź sobie, że pot różnych osób ma różny zapach. I jak ktoś ma pecha mieć za dużo gruczołów apokrynowych to po prostu będzie śmierdział. Do tego z własnej obserwacji zauważyłem, że jest też ogromna różnica między tym, kiedy
  • Odpowiedz
@xPekka: pójdę dalej - dla mnie obleśne jest pocić się przy innych mężczyznach w zamkniętym pomieszczeniu, wdychać ich zapachy i wymieniać ten sam tlen - o prysznicu nawet nie mówię
  • Odpowiedz
@xPekka: pierwsze słyszę o takim zjawisku xD mnie jest smutno, jak kumpel nie bierze prysznica po treningu, bo wtedy nie możemy wyjść razem i jeszcze pogadać po drodze, albo skoczyć jeszcze na miasto na kebsa, tylko on leci, a ja się myję i dopiero lecę na pysznego kebsika samotnie :(
  • Odpowiedz
@xPekka: moja teoria jest taka, że to przyjezdni z pierdziszewa mniejszego i nie rozumieją, że najdalej w ciągu 10 minut od wyjścia z szatni cywilizowany człowiek będzie we własnej, niezagrzybionej i pachnącej świeżością łazience pod swoim czystym prysznicem, a te "przepocone" ciuchy, w których wracał i tak trafią wtedy do kosza na pranie, bo pralki istnieją.
  • Odpowiedz
A na drugą siłownię jeżdżę autem więc nie ma problemu z mrozami


@swango: Ale twoje auto musi walić potem, mokrymi ciuchami od potu siadać na tapicerkę auta.
  • Odpowiedz