Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
mirki ja jako 30 latek nie mam już praktycznie żadnego podjazdu do młodych kobiet bo jestem starym dziadem mentalnie a słyszałem że one są takie głupie, takie naiwne, tak kochają tych łobuzów co ich biją i zdradzają ale to się chyba dotyczy jakiś sebastianów a nie takiego przecietnego typa jak mnie

to w sumie co ja mam robić? te starsze to po przejściach z bagażem doświadczeń a ja nie mam nic. wyłapywac studentki pierwszego roku na kierunku humanistycznym bo ja naprawde nie wiem i sie boje o przyszlosc ze mi nikt szklanki wody nie poda
#tinder #zwiazki #badoo #niebieskiepaski



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 16
@mirko_anonim: wyhaczysz sobie młodą a ona i tak po jakimś czasie Cię zostawi bo będzie się chciała wyszaleć. Poszukaj sobie kobiety w okolicach swojego wieku. Nie słuchaj tych bzdur o tym, że wszystkie są beznadziejne, bo zdarzają się ogarnięte też. Fakt, że nie jest to łatwe żeby taką znaleźć, ale moim zdaniem warto spróbować. A co do ograniczeń ze względu na trzydziestkę na karku to XD.
wyhaczysz sobie młodą a ona i tak po jakimś czasie Cię zostawi bo będzie się chciała wyszaleć.


@Shagal: tak copuje tylko ktoś kto niema dostępu do młodych lasek + niema jaj żeby sam przed sobą stanąć w prawdzie i przyznać "jestem już stary i zbyt mało dynamiczny żeby wyrwać taką 20-25 która jest fajna, więc zadowolę się 30+ z dzieckiem / borderem / przeszłością"

ok ja przyznaję że czasami się zdarzają
Dietetyq - >wyhaczysz sobie młodą a ona i tak po jakimś czasie Cię zostawi bo będzie ...
@mirko_anonim: Mordo nie słuchaj tych pierdów o braniu babć 30letnich. Mocne 90% to juz w głowie 'stabilizacja' czyt. "najlepsze za mną, fajnie byłoby dorwac dobrego dawce DNA i przelać miłosc na dziecko". Poza tym ten wiek to juz ewidentne postepujace zmiany w wyglądzie. Natury nie oszukasz. Ja +30 mam najlepszy czas pod kątem randek wlasnie teraz. Aktualnie dziewczyna lat 22 i to najlepsza mozliwa opcja- jędrne ciałko, dynamina życia, entuzjazm. Zadna
@banicjant997: Potwierdzam cumplu, 100% prawdy :)
Kobiety starzeją się 2x szybciej niż faceci,więc nie ma sensu kurczowo trzymać się szukania w tym samym wieku. To bez sensu. To jakieś dziwne ograniczenie w głowie OPa.

Może być sporo dziewczyn 20-25lvl które są ciekawe i nie zepsute przez insta i inne 'socjale'. Znam takich kilka. I sam mam młodszą o 9 lat.
@Dietetyq: byłem w dwóch takich związkach, gdzie różnica wieku była około 7-8 lat. W jednym przypadku byłem przed trzydziestką, ona na studiach. Tak że wiem o czym mówię. Kiedy jest się starszym to problem różnicy wieku jest mniejszy, bo obie strony mają większe życiowe doświadczenie, ale taka laska 20+ jeszcze nie wie, że o związek trzeba dbać, a po kilku latach razem trzeba się starać jeszcze bardziej. Kiedy okres zauroczenia mija
@mirko_anonim: to są wszystko jakieś stereotypy, jak ci się dziewczyna podoba to próbuj, w rozmowie mniej więcej wyjdzie czy jest spoko czy nie, może być ogarnięta 20, może być fajna 30-40. Nie zastanawiaj się czy ona jest naiwna i lubi Sebastianów, czy jest po przejściach. Poznaj, a potem oceniaj, od rozmowy w ciążę nie zajdzie, nic nie tracisz. Najpierw zacznij coś szukać, a dopiero jak się nie uda to wtedy się
@mirko_anonim: Uderzaj bardziej w 35-40 i troche poszalej bo dla nich jesteś atrakcyjny. Poobserwuj i naucz się jak baby funkcjonują, następnie celuj w 25-30 bo mają już troche przebiegu i doświadczenia w związkach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@mirko_anonim: Jeśli musisz się tym martwić to już dawno przegrałeś na loterii. Teraz na rynku zostały same odpady po przejściach, z dziećmi a nawet jeśli znajdzie się jakaś ogarnięta i wolna, to z pewnością szuka kogoś lepszego od ciebie. Skąd to wiem? Bo ty piszesz na mirkoanonim, a on właśnie ją rucha.
@mirko_anonim: Robisz tak:
1. Idź na zakupy - kup jakiś szykowny dresik.
2. Idź do fryzjera i ogól się na łyso.
3. Kup adidasa lub inną fajną perfumę.
4. Idź do klubu studenckiego.
5. Poczekaj aż trochę się te studenty upiją, większość z nich ma słabe głowy.
6. Podejdź do jakiejś studentki, co wygląda tak akceptowalnie, ale też nie za ładnie.
7. Postaw jej drina, opowiedz jaki masz fajny samochód (jak