Wpis z mikrobloga

Gry Ekskluzywne 2024 ( gry od first i third party, uwzględnilem również gry, które prawdopodobnie są czasowymi excl)

Na Xboxie w końcu pojawią się wielkie hiciory :)

Sony bez firm trzecich nie miałoby nic do zaoferowania w tym roku...

Powoli chyba muszę pomyśleć o zakupie Series X, którego postawie obok ps5.

Playstation 5
* Final Fantasy 7 Rebirth - Final fantasy na które czekali fani serii. 100% Hit
* Silent Hill 2 - Remake najlepszej odsłony cichego wzgórza, oby tylko bloober team sprostało temu wyzwaniu.
* Stellar blade - gra wzorowana bayonettą, której autami będzie system walki, piękna grafika oraz wdzięki bohaterki.
* Rise of the ronin - Trudno przewidzieć czego możemy się spodziewać. Zwiastuny wskazują na archaiczne połączenie Assasin's creed z ghost of tsushima.

Xbox
* Stalker 2 - Gra powstająca w cieniu wojny na Ukrainie. Miejmy nadzieję, że twórcy dali radę pomimo niesprzyjających warunków. Czekam mocno!
* Hellblade 2 - Microsoft ofensywnie skupił się na marketingu tej gry. Mnie pierwsza część znudziła, więc po kolejnej odsłonie wiele nie oczekuje. Mam nadzieję, że miło się zaskoczę
* Avowed - Fascynująca przygoda od mistrzów gatunku RPG. Obsidian nigdy nie zawiódł o jestem przekonany, że dowiozą!
* Indiana Jones - Nowe uncharted, które wzorowalo się na Larze Croft, która chciała być żeńską wersją Indiana Jones'a. Historia zatoczyła koło :) Produkcja na którą czeka wiele osób, oby tylko perspektywa FPP nie popsuła wrażeń.

#ps5 #xbox #gry
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hellblade 2 - Microsoft ofensywnie skupił się na marketingu tej gry. Mnie pierwsza część znudziła, więc po kolejnej odsłonie wiele nie oczekuje. Mam nadzieję, że miło się zaskoczę


@Uszanowankoo: też nie rozumiem fenomenu tej gry, nic tam nie ma, a te szepty tylko #!$%@?ą
  • Odpowiedz
@Uszanowankoo: ekskluzywność to znaczy na wyłączność, a skoro wychodzi na inny sprzęt niż dana konsola to znaczy że nie jest na wyłączność. Konsolowcy a przede wszystkim ci od xboxa dali zrobić sie bez mydła mózgom od marketingu dalej nazywając te gry eksluziwami żeby fajniej brzmiało mimo że na wyłączność nie są już.
  • Odpowiedz
@Uszanowankoo:

Na Xboxie w końcu pojawią się wielkie hiciory :)

W ubiegłym roku też miały się W KOŃCU pojawić wielkie hiciory, a wszyscy wiemy jak wyszło, także ja bym się póki co nie napalał.

Sony bez firm trzecich nie miałoby nic do zaoferowania w
  • Odpowiedz