Wpis z mikrobloga

Tagi #sejm i #polityka osiągnęły dno. Plusowane są wszelkie brednie, nawet powielające bzdury sugerujące, że to NBP nadzoruje publiczny rynek kapitalowy w Polsce albo porusza się kwestie zgodnego z prawem powołania władz TVP to ci wykopki wyskakują z likwidacją xD. A co to ma za znaczenie w tym czy pierwotne powołanie władz przez Sienkiewicza było legalne czy nie?

Jeszcze ten Giertych, który jest tutaj królem. Wiecie, że Wasz pozytywnie mdlejacy Romuś to człowiek pokroju Kaczyńskiego czy Ziobry, który po prostu chce zemścić się na Kaczyńskim? Nie dlatego, że mu się jego metody nie podobają, że ma jakieś wartości, które wyznają, tylko dlatego, że Kaczyński go wykosił i okazał się od niego lepszy w grze o władze.

Poczytajcie sobie o komisji śledczej z Orlenem, jak Romuś tam próbował pomiędzy posiedzeniami przekonać Kulczyka, żeby dał mu materiały na określonych ludzi. Poczytajcie sobie co wyczyniał w resorcie edukacji. Gardzicie Czarnkiem, a macie 10 razy gorszego typa, który zrobił więcej gnoju w edukacji niż Czarnek.

Czy na tym portalu może być normalnie, bez żadnej histerii? Najpierw Bóg Korwin, potem hehe za PiS nie było tak źle, a teraz koalicja robi wszystko dobrze. Krytykujesz? Jesteś mATecKa onuca.

Jak sami nie zaczniemy wymagać od polityków to oni nadal będą mieli nas w dupie.
niezdiagnozowany - Tagi #sejm i #polityka osiągnęły dno. Plusowane są wszelkie bredni...

źródło: FsNzBa0WwAANkQR

Pobierz
  • 116
@rzuf22: przecież ci mówiłem, można być dobrym przedsiębiorca a słabym prawnikiem. Wystarczy poczytać co za bzdury pisze pozytywny Roman na twitterze. Sam znałem radcę prawnego, który nie wiedział, że uiszcza się opłate skarbowa od pełnomocnictwa i że ta opłata trafia do Gminy a nie do sądu, a klientów miał.
można być dobrym przedsiębiorca a słabym prawnikiem


@niezdiagnozowany: to nie odpowiada na pytanie co wg ciebie znaczy dobry prawnik. To odpowiada jedynie na to, że coś nie świadczy bezpośrednio o byciu dobrym prawnikiem.

Co więcej, podałem ci przykład, że jest prawnikiem, który wygrywa sprawy i nie było to dla ciebie przekonujące. Więc pytam po raz kolejny, jakie są kryteria dobrego prawnika?

Wystarczy poczytać co za bzdury pisze pozytywny Roman na twitterze
@rzuf22: napisałem o argumentacji i interpretacji norm prawnych, a mówiąc bardziej skomplikowanie subsmsumcji nom generalnych i abstrakcyjnych w konkretne i indywidualne.

Idąc twoim tokiem rozumowania, najgorszymi prawnikami są sędziowie bo mają zero klientów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Idąc twoim tokiem rozumowania, najgorszymi prawnikami są sędziowie bo mają zero klientów ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@niezdiagnozowany: nawet nie idziesz po poboczu mojego toku rozumowania, a dodatkowo posługujesz się cherry-pickingiem i mieszaniem kontekstu. Sędzia to nie to samo co mecenas, więc nie można ich porównywać używając tych samych kryteriów, wiesz o tym dobrze, ale i tak to robisz, bo pasuje ci do tezy. Sędzia klientów nie potrzebuje,
polecam zapoznać się z tym co Giertych pisze na Twitterze w sprawach prawnych, nie świadczy to bynajmniej, o tym że jest dobrym prawnikiem.


@niezdiagnozowany: Wręcz przeciwnie. Czy zechcesz się pochwalić swoim wykształceniem w tym jakże fascynującym poletku prawniczym?
I dokładnie to samo pomyśleli PiS-owcy odpalając pegazusa i kradnąc na kampanię wyborczą ¯\(ツ)/¯


@Kajtosz: Nie kolego, oni myśleli o zgarnięciu kasy i ukryciu tego. Gdyż, uwaga, powtórzę to po raz setny - większość polityków PiS to debile, którzy w normalnej pracy by mieli problem z utrzymaniem jakiegokolwiek etatu. Nawet takiego za minimalną.
i tak właśnie moi państwo powstaje totalitaryzm

jakby go rzucić do Niemiec ok 1940 nikt by się nawet nie zorientował.


@Usmiech_Niebios: No wiadomo, zarówno hitlerowcy mordując Polaków jak i Polacy "nielegalnie" zabijający niemieckich okupantów to było jedno i to samo, chlip.

Co za różnica, czy strzela bandzior w czasie napadu, czy policjant do tego bandziora - przemoc zua, pogódźcie się ( ͡° ʖ̯ ͡°)
mamy takie samo wykształcenie z tego co pamiętam ( ͡° ͜ʖ ͡°).


@niezdiagnozowany: No, ale się pochwal.

Niewykluczone, że jesteś adwokatem z wieloletnim stażem i historią zwycięstw w trudnych sprawach, albo kimś tam, ale cosik czuję że jednak nie za bardzo.
@Filipterka25: a odkąd to prosty prawnik nie może ocenić tak wspaniałego adwokata jak Roman Giertych albo opinii prof. Marka Chmaja? Rozumiem, że jak przychodzi młody adwokat do sądu albo gorzej aplikant z upoważnienia do sądu i próbuje polemizować z adwokatem z wieloletnim doświadczeniem to jest już z góry na straconej pozycji, a sąd przyznaje rację adwokatowi z wieloletnim doświadczeniem, bo on nie może się mylić?
a odkąd to prosty prawnik nie może ocenić tak wspaniałego adwokata jak Roman Giertych albo opinii prof. Marka Chmaja?


@niezdiagnozowany: A możesz nie robić z siebie Sobonia, tylko się pochwalić?

Rozumiem, że jak przychodzi młody adwokat do sądu albo gorzej aplikant z upoważnienia do sądu i próbuje polemizować z adwokatem z wieloletnim doświadczeniem to jest już z góry na straconej pozycji, a sąd przyznaje rację adwokatowi z wieloletnim doświadczeniem, bo on
@Filipterka25:

Przypomnę wypowiedź, do której się odnosiłes

Rozumiem, że jak przychodzi młody adwokat do sądu albo gorzej aplikant z upoważnienia do sądu i próbuje polemizować z adwokatem z wieloletnim doświadczeniem to jest już z góry na straconej pozycji, a sąd przyznaje rację adwokatowi z wieloletnim doświadczeniem, bo on nie może się mylić?


I co napisałeś

W jakiejś arcyfascynującej spawie w rodzaju alimentacyjnej czy tam innej wykroczeniówce nie ma to znaczenia (chyba,
@niezdiagnozowany:

no nie wiem moze przeczytaj sobie program lpr czy młodzieży Wszechpolskiej to się dowiesz ( ͡° ͜ʖ ͡°).


Tak szukam młodzieży Wszechpolskiej albo LPR i nie znajduję w sejmie. To jest dokładnie w 100% ten argument, który przytoczyłem komentarz wcześniej i dziękuję, że go potwierdzasz. Do sejmu wszedł Giertych, bez żadnych ziomków. Broń boże nie jestem jego fanem i bardzo dobrze pamiętam co robił za czasów