Wpis z mikrobloga

Siema Mirki (Chyba tak się na was mówi XDD) chce się zapytać co robić jak uyebałem taśmę przy probie samodzielnej naprawy iPhone’a 13 pro max koleżanki, warto to naprawiać? Poleci ktoś jakiś serwis w okolicach Szamotuły - Poznań który by w miarę szybko to ogarnął bo będę jej musiał odkupić. Mam nadzieje że ktoś pomoże bo strasznie mi przykro że jej to zrobiłem

#serwispc #iphone #serwisgsm #apple #technologia #android
  • 11
  • Odpowiedz
co robić jak uyebałem taśmę przy probie samodzielnej naprawy iPhone’a 13 pro max koleżanki, warto to naprawiać?


@Duriko: powiedz że tak już było, i żeby szykowała hajs, bo to grubsza usterka a ty jej pomóc nie możesz.
ps. wklej pastę o serwerowni, każdy świeżak na starcie musi to zrobić. pastę znajdziesz w google.
  • Odpowiedz
@Duriko: jak Ci dała do naprawy, to chyba nie powinna mieć pretensji, że to #!$%@?? Chyba, że kasę za to wolales. Powiedz, że tak się zepsuło, że nie #!$%@? się nie dało naprawić i tyle
  • Odpowiedz
@Duriko: Ja bym to ci naprawił ale w twoim wypadku najlepsza będzie możliwość utajenia-najwyżej powiedz jej, że sama pękła pod ekranem (co jest niemożliwe) od upadku i tyle.

  • Odpowiedz
@Duriko: no to jak nie chciałeś hajsu to się nie przejmuj.

Stary, laska chciała przyoszczędzić na serwisie, to musi się liczyć z tym, że jakiś amator nie ogarnie takiej naprawy.

Powinieneś jej powiedzieć coś w stylu "mogę spróbować, ale jak zepsuję, to nie odpowiadam za to", dla mnie to jest pierwsze co się mówi w takich sytuacjach. W życiu nie zapłaciłbym komus za sprzęt, który oddał do mnie na zasadzie "może
  • Odpowiedz
  • 1
@macan: Ona wgl jakaś dziwna jest, niby chciała do serwisu niby do mnie o co jej chodziło to pewnie się domyślasz nie będę pisał bo mnie zbanują zaraz a dopiero jestem nowy kilo tapety i ładne ciuszki XDD pozdro dla kumatych w jaki sposób chciała zapłacić
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.