Wpis z mikrobloga

Inwestycje nazwa.pl w 2024 roku

Chcesz wiedzieć, jakie nowości pojawią się u nas w tym roku? Na pewno będą to kolejne usługi wykorzystujące Sztuczną Inteligencję, oprócz tego rozwiązania SaaS, Kubernetes i…

Koniecznie odwiedź blog i dowiedz się więcej!

https://www.nazwa.pl/blog/sztuczna-inteligencja-saas-i-kubernetes-w-planach-nazwapl-na-2024-rok

#nazwapl #hosting #cloud #cloudhosting #serwer #server #serwery #servers #www #stronawww #domena #domeny #sztucznainteligencja #ai #si #saas #kubernetes #webdev
nazwapl - Inwestycje nazwa.pl w 2024 roku

Chcesz wiedzieć, jakie nowości pojawią się...

źródło: Sztuczna Inteligencja, SaaS i Kubernetes w planach nazwa.pl na 2024 rok

Pobierz
  • 13
@nazwapl: A kiedy zaczniecie spełniać oczekiwania klientów i nadgonicie dobre kilka lat spóźniania względem nawet najtańszych hostingów z wygodnym, automatycznym uzyskiwaniem certyfikatów let's encrypt?
  • 0
@zwierzak40: W nazwa.pl oferujemy wyłącznie certyfikaty SSL, za które ponosimy odpowiedzialność i które są objęte odpowiednimi gwarancjami. Niemniej jednak, na naszych usługach hostingowych umożliwiamy instalację dowolnego certyfikatu SSL, co oznacza, że każdy zainteresowany może skorzystać na przykład z bezpłatnego certyfikatu Let's Encrypt.
W nazwa.pl oferujemy wyłącznie certyfikaty SSL, za które ponosimy odpowiedzialność i które są objęte odpowiednimi gwarancjami.


@nazwapl: Jesteście jak sklep spożywczy, który pozwala pakować warzywa i owoce wyłącznie do swoich certyfikowanych foliówek po 10zł/sztuka, bo tylko za takie mogą brać odpowiedzialność gdy jabłka komuś pod nogami się nie rozsypią i ktoś się na nich przewróci i zabije.

Dlaczego nie powiecie wprost "po prostu chcemy zarabiać i na certyfikatach i dlatego nie
@zwierzak40: Masz możliwość korzystania z oferowanych przez nas certyfikatów SSL na hostingu lub umieszczenia na nim dowolnego innego certyfikatu, który wygenerujesz dla swojej strony. Nie ingerujemy w to, jak często musisz ten certyfikat odnawiać. Jeżeli wybierzesz nazwaSSL, będzie on aktywny przez cały okres, na jaki został on zakupiony.
@zwierzak40: Nasi klienci cenią najbardziej bezawaryjność i szybkość działania CloudHostingu. Do tego 24h/7 wsparcie techniczne. Dlatego nie wiem, czemu odradzasz nasze usługi, ale chętnie spojrzę na ewentualne zgłoszenia które wysyłałeś do nas w sprawie swojego serwera. Podeślij proszę przez PW ID swojego serwera w postaci "serverXXXXXX". Ewentualnie podaj jakiś namiar np. adres e-mail, żebym mógł odnaleźć wiadomości od Ciebie. Czekam na wiadomość!
Nasi klienci cenią najbardziej bezawaryjność


@nazwapl_tk: Szczególnie ci, którym przyparliście do muru żądaniem haraczu w wysokości 2000zł jednorazowo + 500zł miesięcznie, żeby móc kontynuować usługę sklepu. :D To były czasy.
https://wykop.pl/link/4283013/nazwa-pl-chce-2000-zl-za-audyt-pod-rodo-i-dodatkowo-500-zl-mc-za-przetwarzanie

Ja nie wysyłam do Was zgłoszeń. Do mnie przychodzą klienci już tak wkurzeni Waszymi usługami, praktykami typu:
- "wyślijmy proformę za w żaden sposób nie zamówioną usługę , może frajer się złapie"
- ukrytymi podwyżkami (wystawianie faktur na pół roku
@zwierzak40: Piszesz o audycie RODO, który jak mniemam nie dotyczył Ciebie, bo wiedziałbyś, jak to wyglądało, a nie posługiwałbyś się wpisami na wykopie.... Nie pisz też proszę o ukrytych podwyżkach, bo wszystkie ceny i usługi są wymienione na stronie i w cennikach. Klienci, którzy korzystają z aktualnych wersji PHP czy baz danych nie ponoszą żadnych kosztów. Jeżeli popierasz używanie starych wersji oprogramowania, to niestety tak - u nas jest dodatkowa opłata
Piszesz o audycie RODO, który jak mniemam nie dotyczył Ciebie, bo wiedziałbyś, jak to wyglądało, a nie posługiwałbyś się wpisami na wykopie....


@nazwapl_tk: Ahh... No tak, bo wszyscy którzy na Was tutaj narzekają są niewiarygodni. Wykupcie Wykop jak zrobiliście z WHT i usuńcie te wszystkie opinie. Ale wracając do odpowiedzi: nie, nie dotyczył mnie. Ale na zlecenie przenosiłem wtedy kilka sklepów od Was, gdzie postawiliście ludzi w dramatycznej sytuacji.

"Nie pisz
@zwierzak40: Zachęcamy - skorzystaj z naszych usług, nawet w okresie testowym. Przetestuj je, sprawdź szybkość działania hostingu i ustal, czy warto czy nie warto z nich korzystać.

Polecasz na wykopie jedną firmę, ale często wypowiadasz się w tematach hostingowych. Na pewno rozumiesz, że każda firma może mieć hosting różnej pojemności, z różnymi parametrami. To, że ktoś nie oferuje na przykład hostingu 5 TB nie oznacza że jest złą firmą. A tak
Przetestuj je, sprawdź szybkość działania hostingu i ustal, czy warto czy nie warto z nich korzystać.


@nazwapl_tk: Kolego, bo już mnie zaczynasz denerwować. xD przecież już kilka razy napisałem, że moje wątpliwości co do jakości Waszego hostingu nie dotyczą wydajności. Ani supportu, bo wiem, że łatwo jest się do Was dodzwonić czy "domailować". Ale te wiele innych powodów, gdzie jak mantra powtarzacie bełkot marketingowy ignorując faktyczne potrzeby. Nawet w tej wymianie
A jak ktoś chce odejść od Was to zamiast ułatwić rozstanie się w normalnych okolicznościach każecie wysyłać listy.


Jeżeli chodzi o kwestie uzyskiwania kodów authinfo, procedura która jest opisana w regulaminie usługi wymaga, aby użytkownik zgłosił do nas swój wniosek albo wysyłając go po podpisaniu pocztą, albo e-mailowo, z podpisem kwalifikowanym. Większość klientów naszej firmy stanowią firmy, w których kto inny odpowiada za majątek, a kto inny za zarządzanie stroną. Ponieważ musimy