Wpis z mikrobloga

@Wap30:

trzeba kombinować z dokładaniem na wagę rzeczy z kieszeni żeby zamknęła pysk

Następnym razem dociśnij do wagi coś, co już tam leży i puść lub podnieś na chwilę i odłóż albo zwyczajnie przesuń.
Waga odnotuje ruch, przekalibruje się ponownie i waga będzie się zgadzać.
@SmugglerFan: najlepszy myk to jest takie coś, że przy wejściu do sklepu są małe skanery, które się ze sobą zabiera na sklep (niektóre sieci marketów mają też apki na telefon do tego).

Idziesz sobie po sklepie i na bieżąco skanujesz każdy produkt, który wrzucasz od razu do swoich toreb/plecaka czy co tam masz - możesz sobie te torby wieźć na wózku ale chodzi o to, że od razu pakujesz.

Potem podjeżdżasz
@MojHonorToWiernosc

a nie jak kasjerka Ci rzuci i potem #!$%@? ciężkie rzeczy idą na górę bo babie zachciało się kasować od lekkich rzeczy xD

I to niezależnie jak ułożę bo bym musiał chyba co 10cm kłaść produkt żeby je kasowała w sensownej kolejności xD


Ciężkie rzeczy ustawiaj pierwsze i po tej stronie taśmy bliżej sprzedawcy, a dalej od siebie. Wczuj się w kasjerkę i wyobraź sobie, że sięgasz ciężki przedmiot, który musisz
@SmugglerFan: Kto ci przygłupie broni iść do normalnej lasy? Czy po prostu masz ból dupy, że inny mają lżej?

@SuperTimor435: twoj stary. nie chce zeby self-checkouty zastapily wszystkie normalne kasy bo wtedy nie bede mogl isc do normalnej kasy. takie trudne do zrozumienia?

Następnym razem dociśnij do wagi coś, co już tam leży i puść lub podnieś na chwilę i odłóż albo zwyczajnie przesuń.

Waga odnotuje ruch, przekalibruje się ponownie
Raz popełniłem ten błąd. #!$%@? się na samoobsługowa jak miałem normalne duże zakupy - nigdy więcej.

@Variv: W Biedronce jak jest długa kolejka do zwykłej kasy, a kas samoobsługowych ktoś pilnuje, to możesz tę osobę poprosić o pomoc.
Wtedy ona odbija się swoją kartą, a ty jej podajesz przedmioty z wózka, a ona kasuje jakby była normalnie kasjerką i odkłada skasowane przedmioty do torby na zakupy. Nie wiem czy waga wtedy
@skar: Rzuć normalnie torebkę przypraw na wagę, a jak waga ma problem, to dociśnij coś do wagi i po chwili puść, skalibruje się i zaakceptuje poprawną wagę.
Tak samo to działa w tanich wagach jubilerskich. Czasem nie łapią, że coś dołożyłeś - dociskasz i wczytuje się nowa waga.
Najlepsza rzecz w sklepie. Stare baby nie ogarniaja i szybko idzie.


@yaroszek: Dla twojej wiadomości, istnieją jeszcze ludzie którzy cenią anonimowość dawaną przez płatności gotówką, i m.in. ja "nie ogarniam" tego syfu tak samo, ponieważ w żadnej z tych kas samoobsługowych nie natknąłem się na taką która przyjmuje gotówkę.

Od biedy co najwyżej użył bym może takiej raz na jakiś czas gdyby chociaż oferowała inną formę anonimowej płatności, ale i tak
@shinX: w Auchan to samo, we Francji mają scan&go (przenośne urządzenia, skanujesz w trakcie zakupów, idziesz do samoobsługowej I tylko skanujesz urządzenie)
W Polsce z tego co teraz czytam to można to zrobić przez aplikację Auchan.
@SmugglerFan: dla mnie największa zaleta samoobsługowych to brak konieczności spieszenia z się z pakowaniem
BO SZYPKO, BO LUDZIE CZEKAJOM, bo już kolejny Zbyszek co stał za mną jest kasowany z prędkością 37 artykułów na minutę, a jego harnasie i berlinki wlewają się jak tsunami w moją stronę