Wpis z mikrobloga

Ten wpis kieruje do wszystkich defetystów:

Wszystkie znaki na niebie wskazują że Stalker 2 będzie hicorem i pozwoli GSC na dalszy rozwój serii która jeszcze 10 lat temu wydawała się całkowicie martwa. Były swego czasu nawet jakieś plotki o sprzedaży praw do marki. Cieszmy się że do tego nie doszło i grę choć w zupełnie innym niż wcześniej składzie personalnym nadal robią Ukrainicy bo kto jak kto ale oni najlepiej rozumieją to uniwersum (wyobraź sobie jaką profanacją byłby Stalker zrobiony przez jakiś amerykańskie studio typu Bethesda xD ( ͡° ͜ʖ ͡°)). Jako że Stalker 2 trafi na konsole i do gejpassa spotka się z dużo większym zainteresowaniem niż stara trylogia. Będzie też bardziej "dostępny" ze względu na nowoczesny silnik i dostosowanie pod sterowanie padem (co pewnie nie spodoba się hardorowym fanom marki) co trafi w gusta niedzielnych graczy (kanapowych Hammerykanów). Ogólnie sukces murowany o ile nie będzie na premierę w stanie technicznym jak Cyberpunk 2077 ale coś takiego w branży jest już chyba nie do powtórzenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#stalker2 #stalker #gsc #gry
Larsberg - Ten wpis kieruje do wszystkich defetystów:

Wszystkie znaki na niebie wska...

źródło: 11ed140bfb34c4dd8c0e85fa9e83e6bd5702c14f

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
Poczekam aż gra wyjdzie, autor posta myśli naiwnie i wsiadł do pociągu, gra będzie 10/10, nie macie prawa krytykować.
  • Odpowiedz
@Larsberg: 70/100 na MC przy wyższym User Score na poziomie 8-8,5/10. To nie będzie żaden hicior tylko na początku wyjdzie zabugowany potworek, który będzie naprawiany przez fanów. Wrzesień zostanie jeszcze przesunięty na Paź/Lis 2024 a o bolączkach UE5 to nawet nie chce mi się pisać.
  • Odpowiedz
Ten wpis kieruje do wszystkich defetystów


@Larsberg: masz wtyki w gsc czy wróżysz z ułożenia konstelacji?
Nic nie wskazuje na to żeby to był hicior, nie pokazali żadnego freew gameplayuw tylko rendery i reżyserowany gameplay
  • Odpowiedz
  • 0
@Rodriquez Na trailerach które pokazało GSC nie było ani jednej kobiety. Gdzieś było info że mają się pojawić ale jeśli już to będzie ich max kilka na całą grę.
  • Odpowiedz
Ten wpis kieruje do wszystkich defetystów


@Larsberg: a to co mam sobie walić konia do wyrenderowanej cutscenki i cieszyć się że w końcu (może) ta gra łaskawie wyjdzie po przesunięciu premiery nawet nie zliczę ile razy?
Po latach grania w gry zwyczajnie się nauczyłem żeby podchodzić ostrożnie do przehypeowanych gier przed premierą.

Wszystkie znaki na niebie wskazują że Stalker 2 będzie hicorem


Nie, tego nie wiemy, zobaczymy dopiero po premierze o
dominges08 - >Ten wpis kieruje do wszystkich defetystów

@Larsberg: a to co mam sobie...

źródło: 2bd

Pobierz
  • Odpowiedz