Wpis z mikrobloga

@Noonecares123: kurde, trochę to dziwne. Z jednej strony to rozumiem to o czym piszesz, wspieranie się w rodzinie i w ogóle. Ba, nawet wydaje mi się to tak oczywiste że nie widział bym sensu o tym pisać publicznie.
Z drugiej strony, typiara to napisała z takim wydźwiękiem jakby ona oczekiwała że wszyscy będą jej usługiwać, a nie się wzajemnie wspierać.
@Strigiformesman: to nie jest jej wydźwięk wiadomości, a to, że wykop jest przekonany, że każda kobieta to księżniczka, więc twój mózg wrzuca ją do tej szufladki i nie pozwala ci spojrzeć na temat z szerszej perspektywy i że te oczekiwania to nie wszystko co do związku wnosi dana osoba. Pewnie tak samo jest z tobą i twoimi oczekiwaniami wobec partnerki. Wszystko da się postawić w złym świetle, jeśli się bardzo chce.
@4MagnuM4: może to wzbudzić kontrowersję, ale dla mnie będąc w związku z drugą osobą, którą kocham, to to nie są jakieś nadzwyczajne zachowania XD zakładając, że tak czy siak wychodzę z domu, to jaki jest problem odśnieżyć auto? Będąc w sklepie, jak widzę produkt, który wiem, że moja dziewczyna lubi, to też jej to kupię i nie widzę problemu xD Oczywiście zakładając, że dziewczyna w związku również się stara i o
@4MagnuM4: Może ton wypowiedzi jest źle skonstruowany, ale w zasadzie czy ona powiedział coś złego? Ma zajebistego starego, który ją kocha i poświęca się dla niej bezinteresownie, a przy tym jest jej wzorcem męskości od dzieciństwa. Więc jest to logiczne z punktu psychologii, że wybierając partnera będzie czuła podświadomie, że może się dla mniej mniej starać jeśli będzie "przeciętny".
więc twój mózg wrzuca ją do tej szufladki i nie pozwala ci spojrzeć na temat z szerszej perspektywy i że te oczekiwania to nie wszystko co do związku wnosi dana osoba


@Noonecares123: widzisz, sama już w pewien sposób także przypisałaś pewien wydźwięk mojej odpowiedzi. Nie napisałem że jest księżniczką, nie zaszufladkowalem jej. Gdybym to zrobił to bym pewnie napisał coś o blackpillu i roszczeniowych p0lkach. Natomiast zauważyłem że poprostu swoją wypowiedź
Gdyby chłopak napisał coś podobnego o tym że mame mu robiła rano śniadanie, to typowa odpowiedź każdego by była "szukasz partnerki czy matki?"
Kiedy dziewczyną pisze dokładnie coś takiego o swoim ojcu, czemu nikt nie pyta czy szuka partnera czy ojca? Nagle jest wielka empatia i zrozumienie, doszukiwanie się tego co dziewczyna nie napisała lub sobie myślała i że wyszło inaczej na papierze.
Hipokryzja i podwójne standardy mają się w społeczeństwie świetnie
@lexico: nie wiem, to już zależy od Ciebie @Strigiformesman normalnym jest, że patrzymy na rzeczy przez pryzmat naszych doświadczeń, ciężko jest być w pełni obiektywnym, bo zawsze mamy czynnik naszej psychiki, taka nasza natura, więc jeśli ktoś jest w 100% we wszystkim obiektywny to niech rzuca kamieniem ( ͡° ͜ʖ ͡°). Uważam tylko, że wykop często przesadza i przypisuje negatywne cechy tylko dlatego, że ktoś ma inne
@4MagnuM4: Dużo mówią o syndromie Piotrusia Pana i nadopiekuńczej matce, że facetowi to nawet trochę wstyd się przyznać, że ma dobre relacje z matką. A tu masz. To samo tylko w wersji żeńskiej i jeszcze się tym chwali. xD