Wpis z mikrobloga

Niby kanał nazywa się "Bez planu" a jakoś dziwnym przypadkiem należy do agencji marketingowej (ATOMY PR) gdzie inni youtuberzy również należą, są oni sterowani, dostają porady i strategie, robią filmy wspólne, jak niedawno z cashem, niby przypadkiem ale dziwnym trafem z pod tej samej agencji,
Z podróżami "bez planu" tak spontanicznie bez zastanawiania się, to nie ma nic wspólnego.

Pozostali CZŁONKOWIE mafii youtubowej podróżniczej:

-Kaja kraska, globstory, ta co miała Turka męża ,ciapaty doby brejk maj hart
-gdzie bądź, też udają amatorów podróży, ziomków z sąsiedztwa.
-autostopem na koniec świata, Michał Pater,
Jak to było? Podróż za 200zl? Każdy tak może, prosty chłop, a w rzeczywistości wyrachowany cwaniak a agencja za plecami,
-wedrowne motyle,
-weronika truszczynska, ta lewaczka wielbicielka Chin i agentka, polepszaczka wizerunku komuchów z chin w Polsce,
-vlog casha,cwaniak
-piotr horzela
-astrofaza
-planeta abstrakcja,
-ciekawe historie, brat "bez kawy"
-roman fan polszy,

I kilku innych mniej znanych. Także jak widać to tylko udawane kanały niby z pasji, hobby i podróżnicze a tak naprawdę to wyrachowane metody aby maksymalizować zyski niczym z korporacji,

#bezplanu #vlogcasha #mafia #mafiayoutubowa #oszukujo #youtube #polskiyoutube #patologiazewsi #patologiazmiasta #patologia #internet #podroze #podrozujzwykopem #chadowezycie #oswiadczenie #przemyslenia #bezkawy #planetaabstrakcja #ciekawehistorie #romanfanpolszy
  • 41
  • Odpowiedz
  • 24
@adamsowaanon: oglądam BezPlanu w zasadzie od początku istnienia tego kanału i wtedy kiedy Bartek zaczynał i miał kilkaset, ale nie tysięcy subskrybentów to ta nazwa miała sens, bo po prostu kręcił się z Ulą po Filipinach nie mając, no właśnie planu. Niemniej nazwa, bo dobra, została, z czasem zaczęła się mocno rozjeżdżać z tym jak faktycznie wyglądały podróże Bartka, totalnie bez elementu spontaniczności.
  • Odpowiedz
@adamsowaanon mnie to gdzie bądzie #!$%@? od początku najbardziej z tych wszystkich, jescze te z ich podawaniem cen za podróż że oohoho to parę groszy, znikome koszta a ich ekwipunek na wyprawy i ubiór przekraczał wartością kilka takich wypraw ;)
  • Odpowiedz
@adamsowaanon: mam coś co ci się spodoba, 3 zdjęcia ze wspólnego zjazdu influencerów z tej angencji, który odbył się w sierpniu 2023 + Cash i GdzieśTyBył na kolacji z szefową Atomy (ta kobieta w czerwonym, po prawej) jesienią 2022 ()
pelt - @adamsowaanon: mam coś co ci się spodoba, 3 zdjęcia ze wspólnego zjazdu influe...

źródło: atomy1

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 2
i co z tego? Odkrywasz jak działa świat czy tylko żal ci dupę ściska i płaczesz na wykopie?


@sberatel: jego nazwa wprowadza ludzi w błąd, oszukuje,
Bo jego kolejne kroki są z góry zaplanowane, przez tą agencję, a on tylko udaje że to bez planu,
Skoro mu tak dobrze szło to po co się wiązał i tracił kasę za usługę?
No właśnie żeby więcej zarobić, i niech zarabia ale niech nie
  • Odpowiedz
  • 8
@WarwaraBasia: to dlaczego nie potrafią przyznać że korzystają z pomocy agencji marketingowej ATOMY PR?

Jakoś potrafią żebrac o patronite, lajki, suby, dzwonki....
Ale powiedzieć otwarcie na początku lub końcu filmu że to nie są spontaniczne, chaotyczne podróże tylko starannie zaplanowane ruchy, względem innych uwikłanych w ten proceder cwaniaków,
  • Odpowiedz
to dlaczego nie potrafią przyznać że korzystają z pomocy agencji marketingowej ATOMY PR?


@adamsowaanon: bo nie mają obowiązku? to raz. dwa, że nie wiesz jaki jest zakres działań agencji w stosunku do każdego z nich.
To co pokazałeś nie jest dla mnie niczym nowym. Wiem o tym od dawna, zresztą sama to jakiś czas temu dodałam tę informację na wykop i widziałam że wielu wykopków było zaskoczonych i zniesmaczonych. To jest
  • Odpowiedz