Wpis z mikrobloga

#logikarozowychpaskow #gownowpis #takaprawda

Niebywały artykuł - może jacyś zwolennicy #divyzwykopem albo generalnie lasek wszelakich nam odpowiedzą czy faktycznie niema w naszym kraju dla kobiet innej roboty niż świecenie cyckiem online, albo dawanie dupy za kasę - czy może zwyczajnie taka praca jest prostsza a idzie w niej zarobić w kilka dni więcej niż taka księgowa z korpo czy fryzjerka w pół roku ( ͡° ͜ʖ ͡°) ?

W końcu zakup torebki za 20k albo wyjazdu do Dubaju to są potrzeby pierwszego sortu, wręcz sama podstawa piramidy Maslova!

I żeby była jasność - ja nie mam nic przeciwko żadnej pracy jeśli jest ona uczciwa i jest na nią popyt, ale dorabiania do najstarszego zawodu świata ideologii czy jakiejś wręcz martyrologii o ucisku i uprzedmiatawianiu to jest śmiech na sali i splunięcie w twarz kobietą co ciężko pracują w dowolnym innym zawodzie.
Dietetyq - #logikarozowychpaskow #gownowpis #takaprawda

Niebywały artykuł - może jac...

źródło: kobieta_pracujaca

Pobierz
  • 10
@Dietetyq: dla nieuprzywilejowanych kobiet xd co to za nowomowa w ogóle jest?

Nieuprzywilejowany mężczyzna może sobie za to w łeb palnąć, bo jak dupę wystawi, to nikt go nie wydyma, tylko mu ją wiatr przewieje.¯\(ツ)/¯

No, może też po prostu pracować, ale księżniczki wolą świecić dupą, niż brać przykład z facetów.
Dlaczego do zdjęć zawsze biorą te najbrzydsze? xd Byłem kilka razy na dziwkach i wcale nie jest trudno znaleźć julkę 7-8/10.


@D00msday: Dzieje się tak ponieważ ładniejsza dziewczyna zazwyczaj po prostu zaburza ich własne poczucie wartości, do tego takie pasują do pewnego kanonu gdzie kobietom odbiera się dosłownie kobiecość.
czy faktycznie niema w naszym kraju dla kobiet innej roboty niż świecenie cyckiem


@Dietetyq: Oczywiście, że jest. Natomiast nam jako społeczeństwu próbuje się wmówić domyślnie, że taka demoralizacja to jest coś normalnego. Bo przecież kobieta ma ciężko już z samego faktu, że jest kobietą a Julka musi jeść codziennie w maku, pić kawę w starbucks i nosić bieliznę Victori.