Wpis z mikrobloga

Odnośnie #logikarozowychpaskow Ja 31 lat, ona 27 lat mieszkanie bez kredytu (umowa użyczenie na mnie xD) 2 dzieci na pokładzie, wzięliśmy ślub cywilny 2 lata temu. Od samego początku zaznaczałem, że nigdy nie wezmę kościelnego bo od zawsze cała ta religia to bujda na resorach i jakoś mnie to nie przekonuje, ona zaznaczała też od samego początku, że nigdy przenigdy kościelnego bo nie lubi kościoła i księży. Ostatnio lekko podpita przyznała się, że ona to w sumie by chciała kiedyś kościelny, taki oficjalny na sali i całe te około ślubne #!$%@?. Cywilniaka wzieliśmy bez pompy, byliśmy tylko my i świadkowie i jak dla mnie było sztos (wg. niej też). Teraz na mnie różowa obrażona bo jej powiedziałem, że spoko nie ma problemu. Weźmiemy rozwód, opieką się podzielimy i niech szuka kościelnego z innym to się obruszyła, że jak to tak xD. Tak się zastanawiam czy Apostazja nie będzie dobrym pomysłem by nie miała jak przeforsować swojego pomysłu na kościelny. Jak myślicie wykopki, temat będzie wracał?
  • 77
@Nerus20: ale to dlaczego nie zrobicie sobie po prostu wesela? z całą tą pompą? XD mnóstwo par tak robi, że po czasie robi weselicho, czy w ramach rocznicy, czy np. z ceremonią przed ze "ślubem humanistycznym", czyli mielibyście tak jakby odnowienie przysiegi przed ludźmi. bo to wiesz, dwie sprawy, czy ona chce koscielny czy ona chce weselicha, a eeee "myśli, że do weselicha i sukienki jak księzniczka" potrzebny jest kościelny -
@Nerus20: a to normalnie nie możesz z nią o tym pogadać tylko od razu wyzywasz i sugerujesz rozwód? Może ma takie marzenie, otworzyla się przed Tobą (może zna Twoje podejście i dopiero po pijaku się odważyła), a Ty jedyne co spowodowałeś, to to, że kobieta czuje się poniżona i ośmieszona. Może chodzi tylko o jakiś ślub jak z bajki, może wystarczyłoby powtórzenie przysięgi w jakimś pięknym miejscu, np. gdzieś na wzgórzu
  • 0
@Wszystko_albo_nic: Czy ja gdzieś się wyżalam? Czy lekcja czytania ze zrozumieniem będzie dopiero za tydzień? Ja się tylko zapytałem skąd ten odpał i czy to w miarę normalne, że nagle wyskakuje temat z dupy który był już wcześniej obgadany i w 100% wyjaśniony.
Chyba nie masz baby na stale, albo jakas dziwna ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Wszystko_albo_nic: to znaczy? Kiedys na przyklad musialem czesto wysluchiwac, ze kolezanka mojej bylej ciagle jej narzeka na swojego chlopaka ¯\(ツ)/¯
a to normalnie nie możesz z nią o tym pogadać tylko od razu wyzywasz i sugerujesz rozwód? Może ma takie marzenie, otworzyla się przed Tobą (może zna Twoje podejście i dopiero po pijaku się odważyła), a Ty jedyne co spowodowałeś, to to, że kobieta czuje się poniżona i ośmieszona.


@SlaVkot: "Od samego początku zaznaczałem, że nigdy nie wezmę kościelnego bo od zawsze cała ta religia to bujda na resorach i jakoś
  • 0
@kremi: Ja właśnie zbieram na wkład własny + kredyt by zmieć lokal na większy ewentualnie domek za miastem. Trochę kasy jest na koncie więc pewnie stąd ten odpał, a bo jest to trzeba wydać.
  • 0
@GladysDelKarmen: Oczywiście, wiesz jaka była odp. "No nie wiem tak jakoś mnie naszła chęć" i drugi argument "a bo może robić ksiądz problem, jak będzie córka do komunii się szykowała" z tego samego powodu poleciała się zaszczepić 2 dawkami bo miała wizytę u dentysty na NFZ i bała się, że jej nie przyjmie co aktualnie przepłaciła w #!$%@? zdrowiem.
to znaczy? Kiedys na przyklad musialem czesto wysluchiwac, ze kolezanka mojej bylej ciagle jej narzeka na swojego chlopaka


@theredi: to zalezy w jakim srodowisku kobiet sie obracasz. Nic nie poradze, ze jest takie, a nie inne.
Nie sadz bynajmniej, ze twoje doswiadczenie jest jedynym slusznym.
POza tym ponizej widze, ze masz generalnie problem z uroczystoscia typu slub koscielny i tu strasznie trzymasz strone Opa. Nie wazne, czy slusznie, czy nie.
Oczywiście, wiesz jaka była odp. "No nie wiem tak jakoś mnie naszła chęć" i drugi argument "a bo może robić ksiądz problem, jak będzie córka do komunii się szykowała" z tego samego powodu poleciała się zaszczepić 2 dawkami bo miała wizytę u dentysty na NFZ


@Nerus20: czyli teraz na calego lecisz na swoja babe, ze taka owaka i glupia.
To po co ty chlopie z nia jestes?