Wpis z mikrobloga

Odnośnie #logikarozowychpaskow Ja 31 lat, ona 27 lat mieszkanie bez kredytu (umowa użyczenie na mnie xD) 2 dzieci na pokładzie, wzięliśmy ślub cywilny 2 lata temu. Od samego początku zaznaczałem, że nigdy nie wezmę kościelnego bo od zawsze cała ta religia to bujda na resorach i jakoś mnie to nie przekonuje, ona zaznaczała też od samego początku, że nigdy przenigdy kościelnego bo nie lubi kościoła i księży. Ostatnio lekko podpita przyznała się, że ona to w sumie by chciała kiedyś kościelny, taki oficjalny na sali i całe te około ślubne #!$%@?. Cywilniaka wzieliśmy bez pompy, byliśmy tylko my i świadkowie i jak dla mnie było sztos (wg. niej też). Teraz na mnie różowa obrażona bo jej powiedziałem, że spoko nie ma problemu. Weźmiemy rozwód, opieką się podzielimy i niech szuka kościelnego z innym to się obruszyła, że jak to tak xD. Tak się zastanawiam czy Apostazja nie będzie dobrym pomysłem by nie miała jak przeforsować swojego pomysłu na kościelny. Jak myślicie wykopki, temat będzie wracał?
  • 77
@Nerus20: Żeby tylko to. Jakiś katofundamentalista będzie wam sprzedawał pomysł stosowania kalendarzyka jako najlepszej metody antykoncepcji. Będziecie oceniać rozciągłość śluzu i rozmawiać o nim z tym typem.
Nie wchodzcie w to jeśli nie chcecie mieć poczucia kompletnej żenady i uwłaczenia waszej godności.
  • 2
@Maly_Jasio: Znając swoje #!$%@? poczucie humoru to mogło by mi się wyrwać coś w stylu "e tam, ja to ćpię i mi później nie staje więc grzmocę ja czarnym 30cm dlidosem do posikania". Zresztą raz mi klecha powiedział, że to ja nigdy nie dostanę rozgrzeszenia bo na nie nie zasługuję i #!$%@? xD
@Nerus20: dużo różowych ma w dupie religie i chce ślubu kościelnego żeby po prostu to przeżyć i poczuć się ważna/nie odstawać od reszty.
Jeżeli ją kochasz to co to za problem wziąć ten ślub będąc nawet ateistą?
Przecież to tylko teatrzyk, na naukach też każdy będzie przytakiwał a w domu robił całkowicie inaczej. Po prostu tak to wygląda w większośći wypadków. Chyba nie myślisz że większość osób bierze ślub kościelny bo
@Nerus20 naoglądała się filmów, instagrama, zdjęć koleżanek na fejsbuku i się odpaliło ale głównie chodzi o atencję kobiety swoją wartość opierają nieco narcystycznie na „byciu gwiazdą imprezy” ale to wina wychowania, bajek disneja (każda mała dziewczynka chce być księżniczką jeśli ogląda te bajki chociaż ja chciałam być pocahontas no ale tobie się trafiła śpiąca królewna XD) itd zapytaj się jej czy w przedszkolu miała zabawę przebieraną i za kogo się przebrała XD