Wpis z mikrobloga

Olejnik ten flegmatyczny p.izdeusz z głosem gimnazjalisty z podkrążonymi oczami ofiary z fryzurą na gracjana roztockiego wiecznie wystraszony który ledwo potrafi złożyć zdanie z wagą 60 kg wyglądający jak wymoczek zasłynął z tego, że był psem kruszwila który go poniżał co zaowocowało walkami na prime czy innym cyrku fame gdzie dostaje regularny oklep od każdego i jest pośmiewiskiem internetowym podobnie jak pasut tylko, że on nadrabia dynamicznością i fejmem z abstrazyebów.

Jak myślicie jakby robił na taśmie w kołchozie to by na niego spojrzała i poleciała by na jego wspaniały charakter ?( nie wiem choć sie domyślam) jakby co to nie obalił żadnego blackpilu jest z nim dla hajsu i sławy to jest oczywiście logiczne, pytanie kiedy ta finalistka miss wielkopolski go rzuci ja obstawiam, że w tym roku jak zasięgi będzie miała większe. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#blackpill #przegryw #przegrywpo30tce #p0lka #logikarozowychpaskow #szarpankizzyciem #zwiazki
TTedbundYY - Olejnik ten flegmatyczny p.izdeusz z głosem gimnazjalisty z podkrążonymi...

źródło: xdddd

Pobierz
  • 12
@TTedbundYY: A ja widuję pełno zwykle jak ktoś jest z 10-15 lat to w czasach szkolnych. Nawet jednego typa z poprzedniej pracy, zaawansowany norwood (prawie włosów na górze nie ma, sito takie że, masakra), gruby, bęben w #!$%@?. Ponoć cukrzycę ma i problemy z małym. A laska figura spoko, ładna, do tego jest dyrektorem dużego banku w wojewódzkim. On w fabryce na taśmie robi. Baba ponoć zarabia ok. 15 tys na
@TTedbundYY: Ale spokojnie bo mam kolegę co pracuje zdalnie i w ogóle nie wyłazi z domu tylko do biedronki on to wcale nie widuje żadnych ludzi a mieszka na wiosce to jak wyjdzie na podwórko to też nikogo nie widuje to by potwierdził to co piszesz ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
@TTedbundYY: Oczywiście te 10-15 lat wstecz nie było może takiej hipergamii ale te baby mają dostęp do neta i mogą chłonąć głupoty prawda ? Chyba że, mają inny mindset i wartości jakieś plus przyzwyczajenie do siebie wzajemnie. Ale jest też pełno par z dłuższymi stażami po 50 lat i rozwody i cyrki także to też niczego nie dowodzi w sensie że, jak ktoś ma ok. 30 lat albo więcej to dlatego
@TTedbundYY: Ps. ten typ od tej baby co jest dyrektorem jest niski bo ja mam 184 cm a on jak koło mnie stal to głowa była na wysokości barków to pewnie z 170 cm może mieć ¯\(ツ)/¯