Wpis z mikrobloga

@WielkiNos: Przedszkolanka to dziewczynka w przedszkolu, a nie zawód. W przedszkolu nauczyciel zajmuje się nie swoimi dziećmi i ma za to płacone. Kobieta w domu nie ma za to płacone, bo jest to jej obowiązek zająć się potomstwem.
@open_or_die: to ty oskarżasz innych o naciąganie systemu a sam nie dokladasz się swoimi składkami na swoich starych naciagajacych system, tylko zrzucasz to na ludzi ktorzy pracuja w PL. Zwykły hipokryta.
@WielkiNos: O co Ci chodzi? Napisałam, że jeśli chcesz dziecka to Twój obowiązek się nim zająć (i dopiszę, żeby nie było, że piekło kobiet) razem z mężem. To żal mi, że zrobienie kawy mężowy oznacza dla Ciebie służącą.
@ciemnienie: przeciez wyzej napisalem, ze to nie jest norma ani, ze tego nie wymagam czy cos...

jeśli ktoś jest tylko i wyłącznie twoim szefem a wiąże cię z nim jedynie umowa o prace


@ciemnienie: musze cie moze rozczarowac ale nie kazda firma to januszex i nie kazda firma ma ujowe relacje z pracownikami i nie w kazdej firmie pracuja ujowi pracownicy :))))))))))))

ja wiem, ze ogolnoprzyjetym standardem jest to, ze
@WielkiNos: Wstyd mi jest do dzisiaj za to że wykonywałem ślepo rozkazy janusza i podczas prowadzenia rozmów rekrutacyjnych między innymi musiałem obowiązkowo zapytać o to czy dana kandydatka posiada dzieci i czy panuje w najbliższym czasie je posiadać. Nawet każdy kto pracował za granica od razu był skreślony i nie mieliśmy zapraszać mimo świetnego CV. Tyle lat wykonywania ślepo idiotycznych poleceń że masakra. Potem psychicznie tych głupot nie wytrzymałem.
@Neko-chan51: dobrze że obowiązkiem dzieci tych kobiet, których obowiązkiem było zajmowanie się nimi, gdy były malutkie, tak za 30-40 lat, nie będzie opieka nad hordami dziadków bez rodzin i jakiegokolwiek wsparcia. Trudno sobie będzie wyobrazić jakie ceny osiągną usługi opiekuncze i wszystko co zwiazane z geriatria. Obawiam się że nie będzie chętnych, nawet gdyby byli obsypywani złotem. Juz teraz system opieki spolecznej ledwo dyszy i nikt nie chce się babrać w
@ciemnienie: Pewnie masz rację, ale mało kogo obchodzi co się stanie za te 30-40 lat, bo może już tego kogoś nie być i ma to gdzieś. Sądzę, że zawsze będzie ktoś chętny na dane stanowisko. Sama się zastanawiałam nad pracą w domu starców, ale najbliższy był daleko od mojego miejsca zamieszkania, a szczerze powiem, że po 12h pracy nie chciałabym wracać 2h i to dwoma autobusami.
@ciemnienie przykro mi ze państwo musi cię okradać żeby inni mieli emeryturę czy zasiłek z zusu.
Takie życie ( ͡º ͜ʖ͡º)

Że mną jest taki plus że nie obciążam polski w żaden sposób, a nawet wam pomagam wydając nie małe pieniądze które zarobiłem w innym kraju.
@Linnior88: Ja mu się podlizuje?? Naprawdę sądzisz, że jak komuś dam plusa albo odpiszę to jest podlizywanie? I to nie jest mój przyjaciel! Ty nie znasz znaczenia słowa "przyjaciel". Dziewczyno coś z tobą jest naprawdę nie tak. Idź do psychologa lub psychiatry, mam nadzieję, że ci pomoże.
A poza tym nie wiem co ten użytkownik wypisuje, nie mam go w obserwowanych i nie wszystkie komentarze tutaj czytam.
@Neko-chan51: ty mnie ciągle obrażasz i ja mam iść do psychiatry ? Może projektujesz swoje wady na mnie bo ja cały czas mówię z kulturą a ty się rzucasz , chyba cię coś musiało strasznie zaboleć ;)
Zamiast wylewać frustrację można się za siebie wziąć