Wpis z mikrobloga

@ciemnienie następny, pasożytami nazwałem osoby które specjalnie obciążają system zatrudniając się na kilka miesięcy żeby dostać pieniądze.

I niestety nie jestem takim samym pasożytem, żyje w innym kraju który ma trochę lepiej przemyślaną politykę socjalną w takim przypadku.
  • Odpowiedz
@ciemnienie „tylko” przez 30 dni xD a jaka jest teraz średnia wypłata w Polsce? Czy fajnie czułbyś się oszukany i okradziony na parę tysięcy? Nie każda firma to wielkie korpo które nie poczuje takiego wydatku.

A żeby też usprawiedliwić typa to u mnie była taka sytuacja właśnie wprost że dziewczyna przyszła do mnie (pracowała już dwa lata) i na luzie powiedziała „hej Notes, będziemy planować z anonem powiększenie rodziny więc weź se
  • Odpowiedz
@open_or_die Jak kobieta się specjalnie zatrudnia, żeby dostawać na czas ciąży i po niej pieniądze od państwa, to pokazuje, że ma rozum. Wykorzystuje system, który musi być skonstruowany tak, by pomóc kobietom chcącym mieć dzieci, które poprzez rodzenie dzieci sprawiają, że nasze społeczeństwo może funkcjonować i finansowo wszystko to jakoś się spina. To logiczne, że mając szansę i zachodząc w ciążę, chce sobie zapewnić przypływ gotówki dla siebie i dzieci, a nie
  • Odpowiedz
@Notes: obca kobieta anonsowała ci ze bedzie od teraz seks nie używając antykoncepcji? Dość intymne wyznanie, na pewno nie jest to ogólnie przyjęta notma. Jak wyobrażasz sobie taką rozmowę z menagmentem w Biedronce lub Rossmanie?
  • Odpowiedz
@open_or_die: twoje składki idą na twoich dziadków i twoich rodziców, sam sobie nic nie odkladasz. A nie czekaj... Jak nie odprowadzasz składek w PL to już zrzuciłeś swoich staruchów na mnie, kurde dzięki xd
  • Odpowiedz
  • 2
To, że baba przepracowała miesiąc i ma emeryturę. Czego nie rozumiesz?


@Neko-chan51 zajmowanie się dziećmi to też praca. Niektóre kobiety z tego żyją np. przedszkolanki, psycholożki dziecięce itp.



psy sa lepsze ;) a koty


@Notes też są, ale nie bardziej.
  • Odpowiedz
@WielkiNos: koleżanki w stowarzyszeniu robiącym ze dwa eventy rocznie z dwuletnim wyprzedzeniem poplanowały ciąże, żeby nie było konfliktów. (No, to jak plany wyszły to inna kwestia)
  • Odpowiedz
  • 0
Jak nie odprowadzasz składek w PL to już zrzuciłeś swoich staruchów na mnie, kurde dzięki xd


@ciemnienie może jego siostra będzie się zajmować nimi na starość? Najczęściej ten obowiązek spada na kobiety.
  • Odpowiedz
obca kobieta anonsowała ci ze bedzie od teraz seks nie używając antykoncepcji?


@ciemnienie: wiesz.. nawet arystokracja rozmawia o przyziemnych sprawach ale uzywa zwrotow ktore sa akceptowalne w srodowisku.

przeciez dziewczyna nie przyszla do mnie i nie powiedziala "ej notes od dzisiaj bede sie ruchac z moim ile wlezie bo chce zeby mnie zalał tylko po to, zebym mogla za pare miesiecy #!$%@? sobie krocze wypluwajac na swiat bachora a przy okazji
  • Odpowiedz
@WielkiNos: w sensie ich utrzyma finansowo bo nie pobierają emerytur ze składek innych ludzi, bo ich syn nie dokłada się do systemu emerytalnego w PL?
@open_or_die: to mam nadzieje że faktycznie są rolnikami z duzym i nowoczesnym gospodarstwem a nie jakimiś golodupcami z 5 ha ziemi oranymi starym Zetorem przez szwagra. Wtedy twoja gadka o naciagaczach byłaby conajmniej zabawna.
  • Odpowiedz