Wpis z mikrobloga

@Linnior88: Ty obraziłaś tutaj nie jedną osobę. Czemu uważasz, że propozycja pójścia do psychiatry jest obrażeniem? Sądzę, że powinnaś poszukać pomocy i tyle. Nie boli mnie nic, ale dzięki za troskę ;)
Jestem wzięta za siebie i nie projektuj sobie czegoś czego nie ma.
Ehhh... Jak chcesz to żyj sobie dalej w swoim wyimaginowanym świecie. Bye!
@Neko-chan51: w sumie to wpulczuje mężowi bo pozujesz wielce na taką "oświecona " a każdej ładnej dziewczynie zarzucasz że pewnie jest na raz , to się nazywa potężne kompleksy moja droga , a kompleksy prowadza do nienawiści jak to widać w twoich postach
Zanim poradzisz coś komuś zastosuj to do siebie
Nie nie wcale nie widać że polibilas wszystkie wpisy hejtujace mnie (przez tego gościa który lubi dzieci ) i kto
@Linnior88: Poprawnie jest "współczuję". Dalszy ciąg twoich wyobrażeń o mnie i do tego jeszcze nie pod tym postem XDD
Jakich moich postach? Napisałam gdzieś, że nienawidzę kobiet z nie wiem... Dużymi pupami?
Ale ty jesteś głupia... Aż brak mi słów. Nie polubiłam każdego, jak nie widzisz to kup okulary... Chociaż nie, bo cię to oszpeci to kup szkła, a do lubienia dzieci się nie odniosę, bo to już jest przesada.
Poza tym skoro lekarz dał jej L4 to znaczy, że to może być ciąża zagrożona. Ma chodzić i ryzykować życie dziecka, bo jakimś chłopom się nie podoba, że nie pracuje do 9 miesiąca?


@WielkiNos: jak to jest, że jak kobiety mają swoje działalności to 80% z nich może i chce pracować przez prawie całą ciążę a jak umowę o pracę u kogoś to 80% z nich od 3 mc jest już
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

tylko proszę, nie wyciagaj łap po emeryturę


@Tajlosfit: Dlaczego niby skoro jestem ograbiany na jej poczet? Ty lepiej nie wyciągaj łap po cudze pieniądze na swoje bachory. Dlaczego mam Ci je sponsorować?
@WielkiNos: bo w Polsce tak jest, ledwo kobieta dostanie umowę na czas nieokreślony to od razu ciąża i L4 od samego początku xD To nic dziwnego że pracodawcy się #!$%@?ą
z tego korzysta też jej chłop. Dzięki temu, że ona siedzi z dziećmi on może robić karierę


@WielkiNos: już #!$%@? bez przesady z tym słowem kariera, karierę to robi może z 10% pracowników. Reszta grzecznie #!$%@?