Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Nienawidzę swojego życia. Mam 30lat jestem w 3letnim "związku"(ostatnio seks był 1.5roku temu). Zanim poznałem partnerkę miałem przyjaciół, czasami jakieś ons, jeździłem po świecie(praca). Teraz mieszkam z nią za granicą, zarobki przed związkiem były między 2-3k euro netto(plus to co dorobię), teraz to ok 1.5k i muszę płacić za mieszkanie, abonamenty, paliwo. Wcześniej weekend znaczyło impreza lub wyjazd pozwiedzać, teraz albo oglądanie netflixa, albo samotne zapijanie smutków. W moim rejonie nie ma dobrze płatnej pracy, dostałem ostatnio ofertę od byłego szefa że otwiera firmę w Holandii i że dostanę na start 5k euro brutto, ona mówi że nie ma opcji na wyjazd. Przyjaciół widuje dwa razy w roku jak zjeżdżam do pl na urlop, ale i tak mam wtedy awantury że pije, że ją zdradzam itp.

Dlaczego z nią nie zerwę i nie zacznę życia od zera? Bo kiedy próbowałem okazało się że od początku związku screenuje moje rozmowy z msg i Instagrama(nawet te przed związkiem) i jeżeli ją zostawię całe miasto i moja rodzina dowie się z kim spałem, kogo cisnąłem, co robiłem, o narkotykach itp. Od tamtej pory pogrążam się w coraz większej #!$%@?, chce uciec ale nie mogę bo stracę wszystko, z drugiej strony jak zostanę w tym to coraz bardziej będę się pogrążał. Pogrążam się w stagnacji i depresji. Moim największym błędem było zakochanie się w "szarej myszce"
#przegryw #zwiazki #logikarozowychpaskow #depresja



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: mkarweta
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 32
Bo kiedy próbowałem okazało się że od początku związku screenuje moje rozmowy z msg i Instagrama(nawet te przed związkiem) i jeżeli ją zostawię całe miasto i moja rodzina dowie się z kim spałem, kogo cisnąłem, co robiłem, o narkotykach itp.


@mirko_anonim: no to niech się #!$%@? dowiedzą xD. Nie marnuj sobie żyćka bo ktoś może przeczytać jakieś marne wypociny. I tak będziesz w Holandii, a zanim wrócisz burza przejdzie, część ludzi
@mirko_anonim: Ale co cię obchodzi, ze ktoś się dowie z kim spałeś XD masz 30 lat jeżu XD będziesz z nią do końca życia, zrobisz dzieci i pochowają was razem bo się boisz, ze się kolega dowie z kim spałeś?
@mirko_anonim: 1,5 roku bez seksu, terror psychiczny i chlop się zastanawia czy spakować mandżur czy nie, a księżniczka jeszcze zapewne nie pracuje xd Pakuj ten mandżur i uciekaj do tej Holandii. Jeszcze będzie Cię błagała, żebyś wrócił i obiecywała złote góry, ale nie daj się zrobić w bambuko, ucinając kontakt całkowicie.
@mirko_anonim: To jest paradoks życia. Niejeden by się z Toba zamienił. Masz pracę, masz jakieś mieszkanie, masz dziewczynę, która chce być z Tobą, masz propozycję innej pracy, mieszkasz za granicą. Wszystko zależy od sytuacji, jak ją postrzegasz. Nie piszę tego tylko po to, żeby Cię pocieszyć, ale żeby zastanowić się nad tym, co już się ma i być za to wdzięcznym. A następnie wykorzystywać kolejne okazje.

PS. Gdzie mieszkasz? I co