Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Nienawidzę swojego życia. Mam 30lat jestem w 3letnim "związku"(ostatnio seks był 1.5roku temu). Zanim poznałem partnerkę miałem przyjaciół, czasami jakieś ons, jeździłem po świecie(praca). Teraz mieszkam z nią za granicą, zarobki przed związkiem były między 2-3k euro netto(plus to co dorobię), teraz to ok 1.5k i muszę płacić za mieszkanie, abonamenty, paliwo. Wcześniej weekend znaczyło impreza lub wyjazd pozwiedzać, teraz albo oglądanie netflixa, albo samotne zapijanie smutków. W moim rejonie nie ma dobrze płatnej pracy, dostałem ostatnio ofertę od byłego szefa że otwiera firmę w Holandii i że dostanę na start 5k euro brutto, ona mówi że nie ma opcji na wyjazd. Przyjaciół widuje dwa razy w roku jak zjeżdżam do pl na urlop, ale i tak mam wtedy awantury że pije, że ją zdradzam itp.

Dlaczego z nią nie zerwę i nie zacznę życia od zera? Bo kiedy próbowałem okazało się że od początku związku screenuje moje rozmowy z msg i Instagrama(nawet te przed związkiem) i jeżeli ją zostawię całe miasto i moja rodzina dowie się z kim spałem, kogo cisnąłem, co robiłem, o narkotykach itp. Od tamtej pory pogrążam się w coraz większej #!$%@?, chce uciec ale nie mogę bo stracę wszystko, z drugiej strony jak zostanę w tym to coraz bardziej będę się pogrążał. Pogrążam się w stagnacji i depresji. Moim największym błędem było zakochanie się w "szarej myszce"
#przegryw #zwiazki #logikarozowychpaskow #depresja



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: mkarweta
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 32
  • Odpowiedz
@mirko_anonim jedź do Holandii za tą robotą, zostaw ją. Tkwisz teraz w labiryncie swoich wyobrażeń co się może stać jak odejdziesz ze związku, w którym cierpisz. Co naprawdę się stanie - nie masz pojęcia, nikt tego nie wie tak w sumie, bo stać może się zupełnie wszystko. Myślę, że gorzej jak masz to raczej mieć nie będziesz. Bierz robotę i ratuj siebie.
  • Odpowiedz
Dlaczego z nią nie zerwę i nie zacznę życia od zera? Bo kiedy próbowałem okazało się że od początku związku screenuje moje rozmowy z msg i Instagrama(nawet te przed związkiem) i jeżeli ją zostawię całe miasto i moja rodzina dowie się z kim spałem, kogo cisnąłem, co robiłem, o narkotykach itp.


@mirko_anonim: I co z tego i tak mieszkasz za granicą i jeszcze masz opcję Holandii
  • Odpowiedz
@mirko_anonim Nie sądzę, żeby rozpowiadała, co o tobie wie. Byłam wiele lat w związku i też zdarzało mi się przejrzeć wiadomości byłego, bo mu nie ufałam, ale nikomu o tym nie mówię, pomimo nieprzyjemnego rozstania. Odejdź i daj spokój dziewczynie, której nie kochasz dynamiczniaku.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim to co robi ci ta osoba to szantaż. Przyjmij tą pracę w Holandii, zostaw ją. Idź na policję i powiedz że ta osoba włamała ci się na konto i szantażuje cię. Jak ją zmaglują to może się zastanowi.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim Spakuj manatki i spadaj stąd, niech ona robi, co chce. Dopóki nie przejmiesz kontroli nad swoim życiem (bo boisz się skutków szantażu), będziesz tkwił w nieszczęściu i tylko spirala złych uczuć. Gdy wreszcie znikniesz z tego emocjonalnego dołka, gdzie się rzuciłeś, warto się zastanowić nad sobą i tym, czego chcesz od życia i ludzi.(òóˇ)
  • Odpowiedz
@mirko_anonim zapewne ma gdzieś to zapisane, znajdź to i wykasuj wszystko. Za taki szantaż to należy jej się #!$%@? zanim się wyprowadzisz do tej Holandii, najlepiej walić po piętach metalowym prętem, nie zostawia to śladów, więc nic Ci nie udowodni, a sam już będziesz w drodze do lepszego życia. #!$%@?ć co inni pomyslą, powodzenia!
  • Odpowiedz