Wpis z mikrobloga

W szczepionkach na Covid wykryto skażenie rakotwórczą sekwencją DNA. Konkretnie chodzi o SV40 powstałą przy masowej produkcji. Potwierdzone w wielu laboratoriach na Swiecie. -> LINK

Inne badanie (preprint) wykazujace skażenie fragmentami DNA przekraczajace ponad 500 krotnie dopuszczalna norme! -> LINK

Zwolennicy teorii spiskowych polaczyli to z tym, ze Pfizer zainwestowal 43 Miliardy dolarow przejmujac firme zajmujaca sie walka z rakiem. Troche na zasadzie, ze oni juz wiedza, ze bedzie plaga zachorowan na raka i moga na tym zarobic. -> LINK Co w sumie moze potwierdzac gwaltowny wzrost zachorowan na raka jelita grubego wsrod mlodych ludzi (czego naukowcy nie sa w stanie wytlumaczyc)

Bret Weinstein przekazal, ze na konferencji poswieconej Covid naukowcy oszacowali, ze z powodu SZCZEPIONKI zmarlo juz 17 milionow ludzi na Swiecie! -> LINK

Nadmiarowa smiertelnosc nie wyhamowala i oscyluje pomiedzy 10 a 18 procent w zaleznosci od kraju. w Polsce na szczescie jest to 0% ale juz np. w Anglii sumaryczna ilosc nadmiarowych zgonow z ostatnich 2 lat osiagnela 100,000.

#koronawirus #medycyna #lekarz #nauka #ciekawostki #szczepienia #zdrowie #rak
Borg-Net - W szczepionkach na Covid wykryto skażenie rakotwórczą sekwencją DNA. Konkr...

źródło: Zanieczyszczenia

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
Zwolennicy teorii spiskowych polaczyli to z tym, ze Pfizer zainwestowal 43 Miliardy dolarow przejmujac firme zajmujaca sie walka z rakiem.

To byłby zajebisty plot twist. Jak najbardziej możliwe, z tym że nie byłaby to teoria spiskowa tylko próba odgadnięcia strategii biznesowej na podstawie obserwacji.
Ziemia jest płaska, tylko jest to przed nami ukrywane -> spisek.
Celowo niszczony jest tradycyjny model rodziny -> spisek (niewykluczone że tym razem prawdziwy).
Szczepionki mają na celu
  • Odpowiedz
@Turbojurek: Ja w jednym z wpisów o powikłaniach pisałem że moja zajmuje się Lczworkami w firmie i wzrost po rozpoczęciu szczepień był ogromny. Głównie były to problemy neurologiczne i kardiologiczne. Długotrwałe zwolnienia ponad 30 dni. Coś co potem potwierdził sam fajzer. Sporo osób w ogóle nie wróciło już do pracy. Uspokoiło się w tym roku. Dlaczego. Co się zmieniło?
Teoria spiskowa: W tym roku już się ludzie nie szczepili co jasno
  • Odpowiedz