Wpis z mikrobloga

Dlaczego teraz każda, dosłownie KAŻDA "Juleczka" chwali się tym, że jest niepełnosprawna?
Noszą te duże okulary, żeby każdy w ich otoczeniu wiedział, że mają wadę wzroku, że źle widzą, że mają kiepskiej jakości geny, że są niepełnosprawne, bo źle widzą.
Mi by było wstyd jakbym miał wadę wzroku i tym się na lewo i prawo chwalił. Jak im pryszcz wyskoczy to malują się pół godziny, a jak mają złe geny związane ze wzrokiem to nie noszą soczewek. Swoje wady trzeba ukrywać albo nad nimi pracować. Noście soczewki Juleczki albo róbcie korekty wzroku.
Duże, czyli ciężkie, zsuwające się okulary z przetłuszczonego, garbatego, polackiego nosa, które co chwilę trzeba poprawiać, nie jest niczym seksownym.
#takaprawda #okulary #juleczka #logikarozowychpaskow
zloty_wkret - Dlaczego teraz każda, dosłownie KAŻDA "Juleczka" chwali się tym, że jes...

źródło: 33760

Pobierz
  • 19
@zloty_wkret: To działa w jedną stronę - samiec i tak zaopiekuję się atrakcyjną samicą, jeśli nie ma ciężkiej niepełnosprawności, natomiast większość facetów by była przez to mniej atrakcyjna(chociażby nieco mniej). I tak, wiem, zaraz ktoś wrzuci zdjęcia uber przystojnych kolesi z okularami, ale umówmy się, bez nich by mieli pewnie 11/10, a tak tylko skromne 10/10.
A tak właściwie, niektórzy wyglądają lepiej w okularach, jestem przekonany, że nawet jakby mi dobrze
@zloty_wkret: #!$%@?, co sie stało z tym wykopem, przecież tu #!$%@? siedzą już tylko jacyś frustraci #!$%@?ący się dosłownie o wszystko, jak to niedawno ktoś napisał. Nie no ludzie nie noszą okularów po to by było im lepiej, tylko się chwalić że mają wadę wzroku, chłopie zostaw internet idź trochę pożyj.
@zloty_wkret wiesz co to moda? Poza tym niektórym osobom lepiej w okularach, ot tyle. A większą niepełnosprawnością od drobnej niedogodności jaką jest wada wzroku jest #!$%@? się komuś do okularów xD

P.S. Pani ze zdjęcia ma zerówki, co akurat jest dość bezsensowne - ale okulary to teraz po prostu element ubioru, tak jak osoba z wadą może w 99% przypadków nosić okulary albo kontakty.
@zloty_wkret dlaczego teraz każdy, dosłownie KAŻDY przegryw chwali się tym, że jest #!$%@??
Piszą te swoje wysrywy żeby każdy na wypoku wiedział, że mają coś z deklem, że nie potrafią myśleć, że mają problem z łączeniem podstawowych faktów.

Mi by było wstyd jakbym był przegrywem i się tym na lewo i prawo chwialil. Jak się ich zapytasz co robią w życiu żeby było lepiej to niby każdy z nich coś tam robił