Wpis z mikrobloga

#polityka

Niektórym ju trochę widzę odwala na punkcie dowalenia pisowi i generalnie na punkcie polityki, Włączcie sobie jakiś film, zrelaksujcie się, bo jeżeli wam nie płacą to naprawdę takie emocjonalne podejście do polityki jest niezdrowe.

- hehe memcen mial wywrócić stołek a jak przyjdzie co do czego to koalicjant pisu, hehe banda czworga itd
- hehe Wawer, wygląda jak gimbus, ma okulary i głos

Nie wiem, na moje to przedstawiają normalne argument czemu coś jest bezprawne, opierające się na logice, a tutaj taki skowyt jakby zgaszali świeczki żydom. Przykład z dzisiaj, że coś jest na rzeczy;
https://wykop.pl/link/7329491/porazka-koalicji-sad-rejestrowy-oddalil-wniosek-o-zmiane-zarzadu-tvp-w-krsie

Zrozumcie, że nie każdy może chcieć po trupach wykończyć pis. Co do rzeczowości tych kwestii to mi się nic chcę kłócić, bo po pierwsze to nie zgadzam się nawet z tym co mówią, zwłaszcza w kwestii Błaszczak/Wąsik, po drugie to mi nikt za to nie płaci, a po trzecie to nie jest to dla mnie aż tak istotna kwestia. Zresztą przy tvp przekonałem się, że dyskusja tutaj jest bezcelowa.
  • 7
@Hekun: ciekawe ile z tych kont to rosyjskie trolle które chcą tylko podgrzewać spór w naszym kraju. Pewnie jakiś Sasza ciśnie beke z nas, że się dajemy wciągać w konflikt dwóch plemion które tłuką się o to, żeby wykarmić swoje plemię kosztem całego narodu.