✨️ Obserwuj #mirkoanonim Jak najlepiej mówić, że się posiada nieruchomość gdy zaczyna się ten temat, żeby nie wyszło na chwalenie się? #nieruchomosci #pytanie
@mirko_anonim: ja powiedziałem tylko tym najbliższym ziomkom. Reszcie nie mówię, bo po co? Jak się zapytają gdzie mieszkam to im odpowiem X. A jak się zapytają ile płacę to powiem, masz na myśli czynszu do zarzadzcy? I od słowa do słowa i tak wyjdzie, że kupiłem mieszkanie
Jak najlepiej mówić, że się posiada nieruchomość gdy zaczyna się ten temat, żeby nie wyszło na chwalenie się? #nieruchomosci #pytanie
─────────────────────
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim
─────────────────────
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
─────────────────────
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
@mirko_anonim: wcale.