Wpis z mikrobloga

@GrammarNazi: Skopiuje info od kogoś kto się tutaj wypowiedział już @Zarrakash :
Z plusów to:
- Mogę gotować i jednocześnie słuchać muzyki w dobrej jakości z kina domowego, oglądać TV czy nawet normalnie używać kompa - streamuję obraz ze stacjonarki przez NVIDIA Shield do salonu i sterowanie mam z bezprzewodowej myszki/klawiatury
- Aneks jest lepiej doświetlony naturalnym światłem z obu pomieszczeń
- Klimatyzacja ogarnia mi równocześnie salon i kuchnię bez potrzeby
@Tiab: @LifeReboot @Zarrakash mam w obecnym mieszkaniu salon z aneksem, nie jest to rozwiązanie idealne, ale dla mnie wystarczająco dobre aby nie oddzielać.
mieszkałem w mieszkaniach z oddzielną kuchnią, ale też z połączoną. sporo różnych kombinacji.
moi rodzice mają dom z osobną kuchnią i osobnym salonem - w kuchni też jest stól i tam się z reguły je, a jeżeli ilość osób jest większa to jemy w salonie.
wady/zalety
+ nie
@Tiab: bieda mentalna będzie walczyła między sobą kto jest lepszy bo ma aneks albo i nie xD
Za rok będą walki kto ma piec na węgiel a kto na pellet albo kto ma pompę ciepła gruntową a kto powietrzną...
@Loloman: dawaj te zalety.
Jedyne logiczne rozwiązanie to sytuacja gdy nie masz dzieci, masz kobite (ale nie koniecznie) i nic nie gotujesz, jedynie co to jadasz na mieście albo odgrzewasz. Czyli kuchnia ma ładnie wyglądać a nie służyć swojemu zadaniu
@BHN_LLU post 4 wyżej wypisałem. Aneks połączony jest super jak się dużo gotuje, ma dzieci, rodzine itd.
Kuchnia jako osobna jest dobra jak się nie ma dzieci, masz kobitę i nic się nie gotuje lub jada na mieście. Takie fakty.
@BHN_LLU to prawda :) zamknięta kuchnia ma zaletę tylko jak się ma działalność jakąś w domu z gotowaniem lub smaży ryby i inne rzeczy na tanich tłuszczach i nie stać nas na odciąg. Ale to moje zdanie. Zawsze kuchnia otwarta i nigdy nic nie śmierdziało. Nic nigdy nie przeszło zapachami itd. Więc cóż..... Co kto lubi