Wpis z mikrobloga

Po historii UFO nadszedł czas na artykuł zawierający wypowiedzi na temat UFO od aktywnych i byłych wojskowych, naukowców oraz osób zajmujących wysokie stanowiska w rządzie. Jest to mój najbardziej czasochłonny artykuł, nad którym siedzę już 2 miesiące (oczywiście z przerwami), ale czas to dopiąć. Dlatego proszę o wsparcie w formie plusa, a zawołam Cię, gdy skończę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#ufonapowaznie #uap #ufo #ciekawostki
UFOnapowaznie_pl - Po historii UFO nadszedł czas na artykuł zawierający wypowiedzi na...

źródło: UFO_cytaty

Pobierz
  • 51
@UFOnapowaznie_pl: UFO to sondy obcych cywilizacji, ksztalty rozne ale mechanika ta sama jakis naped antygrawitacyjny. Po prostu obiekty odpowiednio zbudowane moga przekraczac c, i nie mozna tam umiescic nic żywego. Biologiczny materiał podróżuje w mniejszych predkościach i tysiące lat zajmuje mu dotarcie na miejsce. Jest to i tak ZAJEBISCIE szybko, ale wzrost obserwacji NOLi od jakis 100 lat świadczy że potrzebują coraz częściej aktualizacje "co robimy". w jakim celu? kij wie.
@Cipkozaur: Przecież te sondy mogą "produkować" istoty biologiczne tu na miejscu, nikt nie musi przylatywać tu "żywy". To trochę idzie w stronę cywilizacji postbiologicznej, autonomicznej sondy von Neumana, podwodna fabryka, bezoosobowe drony, wszystko sterowane AI, humanoidy to twory tejże "fabryki" aby nas mniej szokować. Nie pamietam już gdzie to wyczytałem ale analizowano zachowanie obcych podczas spotkań, to co mówią, jak się zachowuja itp. określono ich poziom intelektualny na dziecko w wieku
@Lefty: No, statki matki, po prostu niewielki % C ograniczony ogromem i tym że na statku znajdują się już żywe osobniki danego gatunku, tak naprawdę to my już w tym momencie takie mini sondy możemy wysyłać, napędzalibysmy je super skupionym laserem, są takie projekty, można też wykorzystać wiatr słoneczny, też są takie projekty oparte na współczesnych odkryciach. Tak naprawdę to żadna inna teoria nie pasuje, coś naszego czyli utajniony projekt USA?