Wpis z mikrobloga

Lol najdziwniejsze co dziś widziałem. Jakaś baba zatarasowała ulicę swoim autem i spowodowała blokadę ruchu, bo jej pimpuś musiał wyjść XD Krzyczała, że nic jej nie zrobią, bo pracuje w służbach mundurowych XD Nie wiem kto jej dal #prawojazdy #logikarozowychpaskow
Jak ktoś też tam pracuje to gratuluje współpracowników. Zadzwonilem na #policja ale zero reakcji. Taka #polska #motoryzacja
#warszawa
AlwaysAbroad - Lol najdziwniejsze co dziś widziałem. Jakaś baba zatarasowała ulicę sw...

źródło: IMG_8210

Pobierz
  • 77
@AlwaysAbroad zawsze dzwon na policje i mow, ze Cie straszy ze kest ze sluzb. Jak faktycznie jest to bedzie miala #!$%@?. 2 razy mialem taka sytuacje, raz tesciowa udupila paniusie urzedniczke bo zaczela robic bardak w sklepie i straszyc z jakiego jest urzedu a drugi raz jak sobie pancio policjant ubzdural, ze ma wiecej praw niz inni i tez awanture wszczal w sklepie machajac blacha. Szybko zostali ustawieni do pionu tylko musisz
Teraz do służb biorą z łapanki, i wiem co mówię bo mam w otoczeniu dużo osób tam pracujących.
I wiem jedno, sito jest z bardzo dużymi otworami aktualnie i trafiają tam osoby którym odbija bo na nic lepszego nie mogłyby liczyć na rynku pracy.
No i są takie osoby jak np. ta gówniara która poszła na domówkę i chciała po pijaku legitymować kolegów bo ona jest POLYCJANTEM