Wpis z mikrobloga

Czaicie że gdybyście tylko byli różową to wystarczy że założycie se tindera i otwierają się przed wami nieograniczone możliwości? Bez problemu zawsze znajdzie się jakiś frajer który zapewni wam podróże za darmo, restauracje, kina, miejsce do mieszkania czy nawet wychowanie twojego bękarta z poprzedniego związku itp. A jako samotny facet jedyne co se możesz założyć to pętle na szyje. #!$%@? mnie ta niesprawiedliwość
#przegryw #depresja #samotnosc #fobiaspoleczna #samobojstwo
G.....7 - Czaicie że gdybyście tylko byli różową to wystarczy że założycie se tindera...

źródło: 12315412451243124

Pobierz
  • 53
  • Odpowiedz
Bez problemu zawsze znajdzie się jakiś frajer który zapewni wam podróże za darmo, restauracje, kina, miejsce do mieszkania czy nawet wychowanie twojego bękarta z poprzedniego związku

@Glock17: kobiety na tinderze też się tak oszukują. Maks co dostaną to ruchanie, a potem bloka.
  • Odpowiedz
@Glock17 Ja zaś nie rozumiem takiego podejścia. To dla mnie brzmi, że fajnie by było mieć nieograniczony dostęp do narkotyków i alkoholu.
Czy na prawdę uważasz, że szczytem szczęścia jest mieć dostęp do nieograniczonej ilości osób które chcą Cię wykorzystać?

To jak jesteś dzieckiem zamożnej rodziny i nic nie musisz robić by mieć w okół siebie ludzi tylko że tym ludziom nie zależy na Tobie ale na tym do czego masz dostęp
  • Odpowiedz
kobiety na tinderze też się tak oszukują. Maks co dostaną to ruchanie, a potem bloka.


@WypadlemZKajaka: na tinderze jest cała masa beciaków gotowych oddać dusze diabłu za samo posiadanie przy sobie różowej. Poza tym tylko jakiś nikły promil niebieskich z topki może w taki sposób rozgrywać różowe. Dla całej reszty pozostają tylko okruszki z tego stołu albo w ogóle nic.
  • Odpowiedz
@razem Obie sytuacje mają swoje wady i zalety.
Np jeśli masz problem z alko i jedynymi Twoimi znajomymi są kumple od kieliszka.
Pewnie czasami czujesz się samotny to fajnie jest z kimś się napić i ponarzekać ale czasami 15 dni w miesiącu dostajesz telefon "choć" się napić " i mimo że nie chcesz i wiesz że razem ciągnięcie się w dół to idziesz dostać tę namiastka mimo iż koszt jest większy niż
  • Odpowiedz
Czaicie że gdybyście tylko byli różową to wystarczy że założycie se tindera i otwierają się przed wami nieograniczone możliwości?


@Glock17: w waszym blackpillowym świecie tak, w rzeczywistości masz te kilka procent szans na urodzenie się lesbijką albo transkobietą i twoje szanse drastycznie spadają, zdecydowanie poniżej szans takiego zwykłego hetero-mężczyzny. Ale zakładając, że jesteś hetero kobietą to też nie jest kolorowo, bo jak wynika z badań najczęstszym lękiem mężczyzn przed randką jest
  • Odpowiedz
@SirPeacefull @SirPeacefull: co Ty #!$%@?, baby mogą sobie filtrować chłopów jak chcą, znudzi im się bolcowanie, to szukają se przeciętniaka programistę czy nawet lekarza, mogą udawać przed nimi dziewicę i miesiącami nie popuszczać szpary, udawać super związek aż chłop się po prostu przywiążę. Potem już z górki, czyli narzekanie "wszystkie moje koleżanki zaręczone, a ja nie :( chlip chlip, jak mi smutno, a Ty kiedy się oświadczysz?" i tak raz w
  • Odpowiedz
@Glock17: Nie możesz po prostu zmniejszyć wymagań? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wiem, że każdy by chciał długonogą blondynkę o wyrazistych walorach, ale niektóre osoby powinny się zadowolić szczerbatą grubaską z chorobami psychicznymi. Życie nie jest kolorowe. Bierzesz, co ci daje, a dzięki mitycznemu roochaniu dostajesz boosta i po trzech miesiącach zmieniasz obecny model na nowszy. Choroby psychiczne, obawiam się, że będą musiały zostać, ale kwestia wagi czy
  • Odpowiedz
@Glock17: tysiące lajków od przypadkowych facetów nie mają żadnego wpływu na związek, a co dopięto na szczęśliwy związek. Żadna kobieta nie chciała by być pierwsza lepsza dla jakiegoś desperata. Z perspektywy kobiety nie chodzi o wybranie najlepszego samca alfa z tysiąca (nie licząc promila zepsutych Instagramowych laleczkek) tylko o poznanie faceta który JA zainteresuje i który będzie dla NIEJ odpowiedni). I że strony faceta też powinno być tak samo a nie
  • Odpowiedz
Tam gdzie społeczeństwo wywiera presję na odpowiednie zachowanie, tam nie ma problemów z rozwodami czy niżem demograficznym.


@Aluminium_Glin: Tymczasem Iran mial dzietność w 2020 na poziomie 1,71 dziecka na kobietę. Jak raz pozwolisz kobietom zasmakować wolności (jak Iran pod wpływem amerykańskiej kultury w latach 70) to nawet talibańska kontrrewolucja nie odwróci trendu i antyrodzinnego śmietnika w głowach kobiet.

Podobne zjawisko bylow Europie gdy po rewolucji francuskiej przez cały XIX wiek Francja
  • Odpowiedz
@Glock17: to nie moja wina że szukasz na tinderze wśród zepsutych lasek, i nie masz żadnego życia społecznego żeby dostrzec normalne pary, oczywiście normalna kobieta będzie sie mniej więcej rozglądać za kimś podobnym do siebie, ale są różne gusta i różne związki, obie strony mogą pracować nad soba. Wierzę że teraz przez media społecznościowe może być więcej lasek "Instagramowych" wybrednych lasek ale co one Cię dochodzą jak raczej byś z taką
  • Odpowiedz