Wpis z mikrobloga

Czaicie że gdybyście tylko byli różową to wystarczy że założycie se tindera i otwierają się przed wami nieograniczone możliwości? Bez problemu zawsze znajdzie się jakiś frajer który zapewni wam podróże za darmo, restauracje, kina, miejsce do mieszkania czy nawet wychowanie twojego bękarta z poprzedniego związku itp. A jako samotny facet jedyne co se możesz założyć to pętle na szyje. #!$%@? mnie ta niesprawiedliwość
#przegryw #depresja #samotnosc #fobiaspoleczna #samobojstwo
G.....7 - Czaicie że gdybyście tylko byli różową to wystarczy że założycie se tindera...

źródło: 12315412451243124

Pobierz
  • 53
  • Odpowiedz
to nie moja wina że szukasz na tinderze wśród zepsutych lasek,


@Erikaa: Ale ty wiesz, że kobiety na tinderze to są zwykłe randomowe osoby?
Nie ma żadnego schematu, czy profilu kobiet, który byłby w stanie je scharakteryzować. Gdyby postawić przed tobą 100 kobiet, z czego 10 miałyby tindera - nie dałbyś rady określić, które to dziewczyny i ile ich jest.
One nie są wygenerowane cyfrowo, to przeciętne dziewczyny. Studentki, albo i
  • Odpowiedz
@Aluminium_Glin: w pewnym sensie tak, ale to nadal znaczy że to są różne przypadkowe osoby jak na ulicy - ja na ulicy nie poznaje bo wolę z takimi z którymi coś mnie łączy poznawać (praca, zainteresowania itp.) i z podobnym poziomem kultury i tak znam pary i małżeństwa co sie poznały na portalach więc w teorii tak zgadzam się. Ale czytając posty na, wykopie jak co rusz widzę komentarz o tym
  • Odpowiedz
kobiety na tinderze też się tak oszukują. Maks co dostaną to ruchanie, a potem bloka.


@WypadlemZKajaka: no jeżeli celują w ten top 10% czy 5% na tinderze, a oni to wykorzystują to nic dziwnego, ale czas leci i szansa na to że taka jednak się umówi z tym brzydalem 7/10 żeby zabral do restauracji żeby się #!$%@?ć za darmo, jest właściwie 100%, a to jeden z popularnych sposobów lasek na darmowe,
  • Odpowiedz
@Glock17: zgadzam się ze wszystkim poza ostatnim.

A jako samotny facet jedyne co se możesz założyć to pętle na szyje.


Dlaczego ktoś miałby się zabijać z powodu braku partnerki? rozumiem z powodu utraty kogoś bliskiego, ale nie jak jesteś sam i działasz w defaultowym stanie psychicznym.
  • Odpowiedz
@razem Co kto lubi. Wolałbym być niechciany niż być traktowany jako przedmiot do ruchania. Kobiety też mają problemy z samotnością tylko na innym poziomie.
  • Odpowiedz
@Glock17 te które tak myślą są przeruchanymi na wylot, nienadajacymi sie do zbudowania stalego zwiazku. Mysla, ze usidlą faceta seksem. Znaleźć faceta, ktoey chce sie z toba zwiazac a nie rylko przeleciec nie jest tak latwo bo celujesz w facetow lepszych od siebie, tak dziala kobieca psychika, a tacy zawsze maja opcje. Nawet nie wiesz jak wiele kobiet z tindera rucha sie miesiacam z nadzieja na zwiazek, a nie wiedza ze sa
  • Odpowiedz
@Glock17: jasne xD na tinderze 9 z 10 facetów chce ja tylko wyruchać a połowa ma aktualnie partnera. Kobiety mogą mieć po 10 par dziennie, ale ktoś normalny trafi się raz na miesiąc
  • Odpowiedz
@Glock17: Nie jeden starszy pan by ci zapłacił zza kawałek twojego pysznego tylniego ciasta, czemu tego nie robisz? Latwa kasa zamiast przerzucać paczki w januszexie
  • Odpowiedz
@Glock17: Koleżanka znajomych z 2 dzieci (taka powiedzmy 5-6/10) szuka obecnie na apkach randkowych typa który będzie dostarczał zasoby dla bękartów. Ciekawe kiedy znajdzie ofiarę, zakładam że dość szybko
  • Odpowiedz
Bez problemu zawsze znajdzie się jakiś frajer który zapewni wam podróże za darmo, restauracje, kina, miejsce do mieszkania czy nawet wychowanie twojego bękarta z poprzedniego związku itp.


@Glock17: Myślę, że jest to zbyt optymistyczne mniemanie - baba dostaje tam masę opcji, ale gość z wolną kasą na pierdoły, własnym lokum to jest raczej rarytas.
  • Odpowiedz
@WypadlemZKajaka: wystarczy ze laska będzie młoda i niegruba i może sobie sporo ugrać, ruchanie i blok to raczej dla tych gorszych z ktorymi jakikolwiek posiadający godność mężczyzna wstydziłby się pokazać publicznie
ale w obecnych czasach oczekiwanie od kobiety bycia niegrubą to już nierealne oczekiwanie
  • Odpowiedz
@Glock17: Gdyby był różową, nie szukałbym jakiegoś lowesa, co potraktował mnie przedmiotowo, nie czegoś zazdrościć takim pannom, Więc uszy do góry i powodzenia.
  • Odpowiedz
wciaz lepiej niz byc niechcianym odpadem


@razem: nie lepiej. Jak chcesz to załóż sobie Grindr tam też znajda się faceci co będą cię cenić jedynie za dupsko - zobaczymy czy się będzie podobać.
  • Odpowiedz