Wpis z mikrobloga

Wszyscy mają podsumowanie, mam i ja (cyferki i nuda):
- 11 rok z rzędu każdego dnia udało się wyjść na rower lub pobiegać, to będzie już 4016 dni,
- 4:05 min/km - najszybszy półmaraton w moim życiu, półmaratonów było 39 po jednym w każdym kolejnym miesiącu,
- poszedłem pobiegać koło domu i jak mi po 2km jebło coś w kolanie tak dostałem od ortopedy pół roku przerwy od biegania - w 2024 powrót do tradycji,
- ???? 72 tys., ???? 29 tys., ???? 100 x 100, a zielone dojechało do Niemiec/Ukrainy/Słowacji/Czech/Austrii - jeżeli dla kogoś #kwadraty cokolwiek znaczą,
- 666.66km jazda z @fenter,
- Eurotrip z @fenter, @rozpa, @Cymerek i tydzień w Słowenii z #drozdzowkarze,
- BH Fusion ma już prawie 161 tys. km, a sumarycznie rowerki koło 265 tys. km.

Zapowiada się kolejny Eurotrip w 2024. Będą kwadraty, ogólnie: jedziemy - nic się nie dzieje. Nie zapowiada się, abym był lepszy w social media...

#metaxynarowerze #rower
metaxy - Wszyscy mają podsumowanie, mam i ja (cyferki i nuda):
- 11 rok z rzędu każde...

źródło: 2023

Pobierz
  • 21
  • 5
Jaki był najkrótszy dystans jazdy czy też biegu zrobiony choć trochę na siłę, żeby przedłużyć serię?


@matiKKS: biegu pewnie ze 2km, roweru z 5km. Głównie wtedy gdy przypałęta się jakaś choroba/kontuzja. Nie ma to dla mnie szczególnego znaczenia, byle przebrać się i wyjść. Bo jak odpuszczę jeden dzień, to potem 2, potem 5...
  • 6
chorowałeś przez te 4 lata wogole?


@cnka: 11 lat, chorowałem, wtedy odwala się "pańszczyznę". Nigdy nie byłem tak obłożnie chory, żeby nie być w stanie wyjść z domu. Żeby nie wyjść musiałbym nie być fizycznie w stanie podnieść się z łóżka. To taka choroba głowy, ale historia uczy też, że nigdy nic mi się przez to nie stało. Jak miałem rękę na temblaku, to jeździłem z jedną ręką, jak miałem kontuzję
  • 3
Chyba nie wszystko postujesz na stravie ?


@l3chu: wszystko, niektóre są prywatne, bo to śmieci właśnie takie pół godzinki/godzina - nikogo to nie interesuje, więc staram się ludziom nie spamować codziennie takim szajsem. Ale tak jak na tej infografice liczy też prywatne aktywności. Np. jeżdżenie małych kwadratów wymusza ode mnie publikowanie takich śmieci, bo squadrats nie uwzględnia prywatnych.
@nasi-lemak: @metaxy od jakiegoś czasu w apce Stravy na telefony w edycji aktywności dostępna jest opcja Mute Activity, wtedy się ludziom nie spamuje feedu. Ci co mają włączone powiadomienia i tak dostaną info, ale nie trzeba do tego zewnętrznych narzędzi.

Co ciekawe, z przeglądarki nie ma tego ticka do zaznaczenia :)
  • 1
od jakiegoś czasu w apce Stravy na telefony w edycji aktywności dostępna jest opcja Mute Activity


@puchacz22: owszem, korzystam z tego, ale... Jeżeli nagrywasz Stravą to spoko, bo powiadomienie idzie dopiero po zapisaniu. Możesz sobie zrobić opis, zdjęcia, ustawić mute etc. i dopiero zapisać. Jeżeli robisz import z zew. czyli jak ja z Locus, powiadomienie idzie w momencie wgrania się aktywności, chyba że wgrasz po 2 tyg. to tak starych nie
  • 1
co ty #!$%@? jesteś? RoboCop? Ja #!$%@?... Ja jak raz na tydzień 5km przebiegne to się cieszę.


@Barto_: i prawidłowo że się cieszysz, grunt że się ruszasz, a wbrew pozorom jestem zupełnie przeciętnym kolesiem.
Jeżeli robisz import z zew. czyli jak ja z Locus, powiadomienie idzie w momencie wgrania się aktywności,


@metaxy: Nie wiem czy dobrze rozumiem w czym problem, ale wydaje mi się, że jak ustawisz w Stravie, że każda aktywność jest pierwotnie prywatna, to wtedy powiadomienie idzie dopiero w momencie ręcznej zmiany aktywności z prywatnej na ogólnie dostępną.