Wpis z mikrobloga

@WielkiNos: #!$%@? z tym puntem, czy pasja do motoryzacji to zaciągnięcie hebla na piachu do zdjęcia? Kołpaki z allegro czy czorna folia na lampach?
Gość jest po prostu druciarzem, do pasji to jeszcze daleko xD
@WielkiNos: przypomniało mi się jak miałem 21 lat i zaczynałem z tinderem i 2 razy z rzędu typiary wyśmiały mnie bo przyjechałem 17 letnią Toyotą Corollą (,) dla mnie to było coś, że w ogóle stać mnie na auto i wszystkie naprawy robione na bieżąco i wozik sprawny na tiptop a tu przygadywanki "dobrze, że umówiliśmy się w kawiarni bo bym nie wsiadła do tego".

Teraz mi
SzubiDubiDu - @WielkiNos: przypomniało mi się jak miałem 21 lat i zaczynałem z tinder...

źródło: 67168997_164755167997471_5898642976476769196_n

Pobierz
To jakie trzeba mieć auto żeby mieć prawo powiedzieć, że się pasjonuje motoryzacją? Wydaje mi się, że widziałam na wyścigach nawet seicento, ale specjalistką nie jestem


@WielkiNos: ale teraz to akurat trochę racji ma ta komentująca - fajnie że ma pasje i auto ale wiadomo że śmiechowo jak się tym popisuje to tak samo jakby ktoś mówił że jest audiofilem jednocześnie wstawiając fotkę jak ma na sobie słuchawki za 10 zł
Dietetyq - >To jakie trzeba mieć auto żeby mieć prawo powiedzieć, że się pasjonuje mo...

źródło: 31bQpgXigoL._AC_UF894,1000_QL80_

Pobierz
@0caffe: wizualnie to tez nie moje gusta, ale prawda taka ze wiekszosc z ludzi ktorzy teraz tuninguja duzo drozsze i zarazem czesto rzadsze samochody zaczynali wlasnie od takiego punto, corsy czy civica V. Pamietam jak ja wchodzilam w swiat samochodowy to norma byly daily z jakimis wlasnie naklejkami typu stickerbomb, moze i wiestuning ale jakas pasja i jakis poczatek, a jednak nie jest to tanie zajecie
@WielkiNos: Pasja do motoryzacji to najbardziej bezbarwne jakie może mieć chłop. To jest coś jak podróże, kosmetyki i oglądanie filmów u kobiet.
pasja pasja, jakis prosty sebek z prostej robotniczej rodziny i nie ma tu nic zlego ale pasji do przepisow to on chyba nie ma, lampy na czarno byly w jakiejs homologowanej wersji punciaka czy czarny spray i jedziemy kurla?
@WielkiNos: Pani Maja naoglądała się 50 twarzy Greya. A chłopak pewnie sam przy tym Punto potrafi dużo rzeczy zrobić. Nie brakuje dziś pasjonatów, którzy w dorosłości kupują relatywnie tanie auta z lat '90-'00 czyli czasów swojej młodości i je kolekcjonują. Ciekawe jakie hobby ma pani Maja.