Wpis z mikrobloga

@kobiaszu: A BraVo z T-jetem nie było sparowane z M32. Jak kumpel miał pomodzone 1.9CDTI Vectra C to kupił 3 skrzynie i co sezon zrzucał rozwaloną i wrzucał "zregenerowaną" Aż mi się przypomniało moje V40 1.9 DCI ze skrzynią M56 Auto miało oficjalnie 300 na budziku (a w kołach pewnie grubo ponad 400) A i tak skrzynia mająca 20 lat i niewiadomy przebieg pracowała wspaniale.
  • Odpowiedz
@WielkiNos: mam bekę z typów co rozmawiają o samochodach w kategorii tego jaki mają silnik i ile KM a nie wszystkich podzespołów
I lasek które lecą na stare BMW zamiast nowszej Skody
  • Odpowiedz
@WielkiNos Ani Pjoter nie ma za bardzo skilla wobec ludzi (przynajmniej się stara), ani komentujący. Ludzie szukający szczęścia jak każdy, tylko po prostu niezbyt świadomi i kumaci.

Pasja do motoryzacji może być realizowana w jakikolwiek sposób
  • Odpowiedz
@In_thrust_we_trust: Dopiszę jeszcze- ja nie obśmiewam żadnego hobby. Każdy lubi coś innego, nawet jeśli do mnie to nie przemawia lub uważam za nieambitne. Każdy powinien robić, co lubi, jeśli nie wyrządza tym krzywdy innym. Jednak zabawne jest jak na wykopie masa osób śmieje się z pasji- Netflix, gotowanie czy czytanie, a jak chłop zostaje obśmiany to zaczynają kręcić aferę.
  • Odpowiedz