Wpis z mikrobloga

Mam nadzieję, że zagorzali zwolennicy Tuska nadal ochoczo będą walić takimi memami jak za rządów kaczafiego. Dumni jesteście z nowego "bykowego tuskowego"? Przypominam, że taka zwykła zapijaczona Karina ze swoim konkubentem sebą i 4 dzieci będzie miesięcznie otrzymywać nie wliczając dodatkowych socjali 3200zł. Dodatkowo emeryturka za za wyplucie 4 bękartów, które mają różnych ojców. Po nowym roku oczywiście jednorazowy zwrot podatku 1000zł od jednego kaszojada i darmowe mieszkanie socjalne. Pomnożyć liczbę takich karyn o przynajmniej kilkadziesiąt tysięcy to się nam ładna sumka zbierze, ale to "niska cena" jaką przyjdzie zapłacić bezdzietnym facetom, za oderwanie jednych świń od koryta i przyprowadzenie drugich nawet bardziej głodnych.

#bekazlewactwa #bekazpisu #bekazpo #bekazpodludzi #polityka
Matti28 - Mam nadzieję, że zagorzali zwolennicy Tuska nadal ochoczo będą walić takimi...

źródło: temp_file5484374593499116646

Pobierz
  • 96
Cała reszta domaga się aktywnej polityki prorodzinnej państwa w formie świadczeń bezpośrednich


@bacaa90: niezły fikołek xD
800+ to patologia bo trafia do wszystkich i nie jest w żaden sposób weryfikowane w jaki sposób ta kasa jest wydawana. Poza tym sporo osób robi na czarno i ciągnie dodatkowy socjal, żerując na reszcie społeczeństwa.
Zamiast 800+ powinna zostać wprowadzona ulga podatkowa na dziecko - może być i nawet 15k rocznie, wyjdzie sumarycznie więcej.
Dość finansowania nierobów i patoli


@Xuzoun: no właśnie nie dość, bo ludzie tego chcą. Transferów bezpośrednich nie chce może z 3% społeczeństwa (korwiniści), z czego 70% z tych 3% nie ma jeszcze praw wyborczych. Tak więc sorki misiu malinowy, szykuj się na długie lata z transferami socjalnymi w formie bezpośredniej. Takie są oczekiwania lwiej części społeczeństwa.
@Matti28: mój stary nie cierpi na ból dupy na podłożu ekonomicznym. Poważnie jak potrzebujesz to Ci trochę przeleje pieniedzy na załagodzenie objawów

800PLN to grosze, ze 2 średnie cygara, 50ml przyzwoitych perfum, czy 3kg dobrej kawy.

Przykro mi że tak znikome kwoty wywołują u ciebie tak silne doznania, no ale rozumiem niektórym w życiu się nie powiodło i sa skazani na nadgodziny w fabryce smrodu bez perspektyw na cos więcej.
Gdyby
@Matti28 No ja się zgadzam z Tobą miras. Tez mnie boli rozdawnictwo. Rozumiem dawać ludziom, którzy nie pracują, bo im zdrowie nie pozwala, a jak już mogą to dostają najniżej płatne fuchy, z których ledwo mogą wyżyć . Ale żeby 500… wroc, 800… wroc, 1600, bo dwójka bachorow, dostawała rodzinka co zarabia lekko ponad 12.000pln albo patologia, która się mnoży jak króliki? No to jakiś żart.
@Matti28 w sumie chodzi mi o to, ze jakiekolwiek socjalne rozdawnictwo powinno być uwarunkowane realnym stanem materialnym i stanem zdrowia, który uniemożliwia podniesienie wcześniejszego. A nie - 800+, babciowe, laptopy dla uczniów, co tam jeszcze dodają. Wtf.