Wpis z mikrobloga

Mam nadzieję, że zagorzali zwolennicy Tuska nadal ochoczo będą walić takimi memami jak za rządów kaczafiego. Dumni jesteście z nowego "bykowego tuskowego"? Przypominam, że taka zwykła zapijaczona Karina ze swoim konkubentem sebą i 4 dzieci będzie miesięcznie otrzymywać nie wliczając dodatkowych socjali 3200zł. Dodatkowo emeryturka za za wyplucie 4 bękartów, które mają różnych ojców. Po nowym roku oczywiście jednorazowy zwrot podatku 1000zł od jednego kaszojada i darmowe mieszkanie socjalne. Pomnożyć liczbę takich karyn o przynajmniej kilkadziesiąt tysięcy to się nam ładna sumka zbierze, ale to "niska cena" jaką przyjdzie zapłacić bezdzietnym facetom, za oderwanie jednych świń od koryta i przyprowadzenie drugich nawet bardziej głodnych.

#bekazlewactwa #bekazpisu #bekazpo #bekazpodludzi #polityka
Matti28 - Mam nadzieję, że zagorzali zwolennicy Tuska nadal ochoczo będą walić takimi...

źródło: temp_file5484374593499116646

Pobierz
  • 96
@Matti28: pisałem o tym wczoraj ale mi moderacja wpis usunęła xD za waloryzację z 500+ do 800+ można by wprowadzić kwotę wolną od podatku do 60k chociażby, oznacza to że każdy kto zarabia okolice nowej minimalnej nie płaciłby żadnego pitu. Ale nie Polacy wolą rozdać pieniądze i tyle. Z resztą wiadomo już że 500+ nic nie daje i nie zwiększa dzietności dzieci. Cały ten pomysł jest bez sensu bo wspiera ludzi
via Android
  • 0
@Defined jeżeli już chcecie bawic się w rozdawnictwo jak pis to 800+ powinno być wypłacane tylko w przypadku kiedy przynajmniej jeden rodzic pracuje. Widać nowe rządy zmieniają szybko poglądy. Nagle 800+ nie idzie na alkoholików tylko na bombelki, różowe nawet o dzieciach rozmawiają, nie o jednym, dwóch, a nawet 4 xD
@Matti28:

Mam nadzieję, że zagorzali zwolennicy Tuska nadal ochoczo będą walić takimi memami jak za rządów kaczafiego


Kto Ci wmówił, że zwolennicy Tuska są przeciwni 500+?
Od początku za tym głosowali, a niektórzy z PO twierdzą nawet, że PiS im ten pomysł ukradł.
To PiS starał się ludziom wmówić, że jak przyjdzie Tusk to im socjal zabierze.
@Matti28: każdy jest winny tylko nie pan polityk budujący domek w parku narodowych albo wydanie 5 miliardów na „wybudowanie” fabryki samochodu elektrycznego który obecnie jest już przestarzały a przypominam ze jeszcze nic za te 5 miliardów nie powstało
via Android
  • 6
@Duszqable

@Matti28:


> Mam nadzieję, że zagorzali zwolennicy Tuska nadal ochoczo będą walić takimi memami jak za rządów kaczafiego


Kto Ci wmówił, że zwolennicy Tuska są przeciwni 500+?

Od początku za tym głosowali, a niektórzy z PO twierdzą nawet, że PiS im ten pomysł ukradł.

To PiS starał się ludziom wmówić, że jak przyjdzie Tusk to im socjal zabierze.


Co ty #!$%@?? xD
Matti28 - @Duszqable
@Matti28: 

> Mam nadzieję, że zagorzali zwolennicy Tuska nadal ...

źródło: temp_file7683166544929893395

Pobierz
Dumni jesteście z nowego "bykowego tuskowego"?


@Matti28: jedyną partią winną długotrwałego zepsucia społeczeństwa (roszczeniowość) jest PIS czego najlepszym dowodem jest fakt, że nawet Konfederacja wymięka i w kampanii wyborczej zapewniała, że "niczego nie odbierze" a jedynie nie podniesie 500+ na 800+. Przez wprowadzenie 500+ wszystkie partie boją się reakcji wyborców na odebranie socjalu.
via Android
  • 6
@NicolasLatifi więc dlaczego nie zostawili 500+ tylko dla zwiększenia poparcia kosztem Polaków podnieśli socjal jeszcze o 300zł? Serio fikołki jakie robią teraz wyborcy Tuska są niesamowite. Pamiętam jak dziś ten kwik po wprowadzaniu 500+, a Tusk sam stwierdził, że nie mamy na to pieniedzy, później, że to rozwali gospodarkę. Przy kolejnych wyborach pisiory dadzą 1100 na dziecko I ciekawe czy później debile będą krzyczeć, że to dla polskich dzieciaczków xD
@Matti28: ja #!$%@?, Ty czytasz to co napisałeś? Zacytuję Ci:

Mam nadzieję, że zagorzali zwolennicy Tuska nadal ochoczo będą walić takimi memami jak za rządów kaczafiego.


Odnosisz to do mema, którego wkleiłeś w kontekście obecnej sytuacji, kiedy kazdy wyborca opozycji dobrze wiedział, że nie będzie likwidacji 500+, wiec jakie nadal? Takie memy wrzucają wyborcy konfiarzy.

Teraz mi wrzucasz krytykę z roku 2014 kiedy słusznie mówił, że nie ma na to kasy,
@Matti28: ale właściwie co ma zrobić obecny czy jakikolwiek przyszły rząd? Odebranie 500/800+ to jest strzał prosto w łeb i gwarancja porażki w następnych wyborach. Mi się podoba, że już kręcą mocno z bk2/bk0% i możliwe, że nic z tego nie będzie. A 800+ wystarczy zostawić i nigdy nie waloryzować. Niestety PiS wrzucił Polskę na minę, żeby mieć z tego korzyści. Oni i tak przegrali, a Polska i tak na tej
@Matti28: tyle że 500+ wprowadzono w 2016, inflacji parę lat nie było, potem był covid, #!$%@?ło inflację w regionie, w krajach w których w 2016 nie wprowadzono 500+ też także nie ma korelacji, czynnik proinflacyjny może owszem, ale o mocy sprawczej porównywalnej z wpisami na wypoku
więc dlaczego nie zostawili 500+ tylko dla zwiększenia poparcia kosztem Polaków podnieśli socjal jeszcze o 300zł?


@Matti28: pewnie dlatego, że są partią centrową ¯\(ツ)/¯ Nie widzę tutaj żadnych fikołków. Ogól wyborców to nie wykop, a wszystkie duże partie mają robione badania opinii publicznej nt najważniejszych tematów życia polityczno-społecznego (bez badań nie utrzymałyby się na dłuższą metę na powierzchni). Skoro każdy duży gracz oprócz Konfy nie kwestionował podniesienia socjalu tzn., że takie
@Matti28:

Dlaczego dołożył 300zl? Wiadomo, że dla poparcia kosztem Polaków i inflacji.


Ty wiesz kiedy było głosowanie nad 800+?
Jeszcze przed wyborami. Kto miał wtedy większość?
Kto rzycil tym pomysłem?
Tusk jedynie ich poganiał, żeby to wprowadzić szybciej, żeby to nie był temat na wybory.
Kaczor i tak straszył, że Tusk zabierze.
Tusk nie zabrał ale winą obraczasz Tuska za to, że PiS to podniósł xD
@4mmc-enjoyer:

ja np. myślałem że Tusk da 800+ tylko w przypadku gdy chociaż jeden rodzic pracuje.


To źle myślałeś, bo takie postulaty miał Petru z Nowoczesna swego czasu, a nie Tusk.
No i przypominam, że 800+ to był pomysł Kaczora przed wyborami i głosowanie też było jeszcze przed wyborami, więc czemu wszyscy piszą o tym Tusku jakby to on to wprowadził xDDD
o #!$%@? to się nagle z socjalem zgadzacie, bo Tusk daje, a wcześniej darliscie mordy, że trzeba usunąć 500+ darmozjadom xD hipokryci #!$%@? xD "cywilizowane kraje" xD hahahaha "socjal dajo" xD serio głupsi od tych starych bab oglądających tvpis xD szybko wam się udziela przygłupy xD w niemczech dzięki takim socjalom mają właśnie napływ nielegalnych imigrantow z Afryki, którzy tylko czekają, aż zaczną im wypłacać darmowe eurasy. Ten twój "cywilizowany świat", zamknął