Wpis z mikrobloga

Mam nadzieję, że zagorzali zwolennicy Tuska nadal ochoczo będą walić takimi memami jak za rządów kaczafiego. Dumni jesteście z nowego "bykowego tuskowego"? Przypominam, że taka zwykła zapijaczona Karina ze swoim konkubentem sebą i 4 dzieci będzie miesięcznie otrzymywać nie wliczając dodatkowych socjali 3200zł. Dodatkowo emeryturka za za wyplucie 4 bękartów, które mają różnych ojców. Po nowym roku oczywiście jednorazowy zwrot podatku 1000zł od jednego kaszojada i darmowe mieszkanie socjalne. Pomnożyć liczbę takich karyn o przynajmniej kilkadziesiąt tysięcy to się nam ładna sumka zbierze, ale to "niska cena" jaką przyjdzie zapłacić bezdzietnym facetom, za oderwanie jednych świń od koryta i przyprowadzenie drugich nawet bardziej głodnych.

#bekazlewactwa #bekazpisu #bekazpo #bekazpodludzi #polityka
Matti28 - Mam nadzieję, że zagorzali zwolennicy Tuska nadal ochoczo będą walić takimi...

źródło: temp_file5484374593499116646

Pobierz
  • 96
@uriel_ck: oj, jak śmiem traktować portal że śmiesznymi obrazkami jak portal że śmiesznymi obrazkami a nie ostatni bastion obrony jakichś politycznych czy światopoglądowych wartości, podły ja ( ͡° ͜ʖ ͡°)
musi być powiązany z jakąś partią rządzącą


@Matti28: lepiej, jestem Żydem z rządu światowego, zmiany prowincjonalnych koalicji nie dotykają mnie.
@Matti28: dobra nie produkuj się już, bo to nie ma sensu. Nie przegadasz im. Tusk mógłby nasrać ludziom na klate a i tak by udawali, że pachnie. To, że problemu dzietności 500+ nie rozwiązywało to już było wiadome od kilku lat, więc argument o prorodzinnej polityce mogą sobie wsadzić w dupe. To nic innego jak kiełbasa wyborcza, bo by ich zjedli jak by nie zrobili rewaloryzacji. Do władzy doszedł jeszcze bardziej
masz się czym chwalić xD perfumy i cygara xD skąd żeś się urwał?


@Matti28: u ciebie w fabryce smrodu viceroye cienkie i adidas raz na tydzień po sobotniej kąpieli? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Leniek nie palę i nie pracuje w fabryce smrodu. Psikaj się tymi perfumami skoro boisz się wody i może zatuszujesz zapach potu zmieszany z dymem CYGAR, POWTARZAM CYGAR ;) ja zaraz po silowni idę wziąć prysznic i nadal będę śmiał się z takich wieśniaków jak ty ( ͡º ͜ʖ͡º) ja przynajmniej mam szacunek do ludzi pracujących na jakichkolwiek stanowiskach w przeciwieństwie do lewactwa i wyborcow Tuska, którzy
@Duszqable ja #!$%@? jaki fikołek. W 2014 kiedy gospodarka Polski miała się dużo lepiej, nie było nas stać na 500+, ale po 8 latach "rządów" zjebów z pisu, którzy #!$%@? gospodę stać nas 800+ ? Dobrze cię zrozumiałem? Teraz nie zlikwidują tego, bo nie wygrają wyborów, które już wygrali?
Przecież wystarczy, że wprowadzą jakieś zmiany, te dodatki dać naprawdę potrzebującym, a nie każdemu jak leci.
@Matti28: Super że weźmiesz prysznic, dla Ciebie to pewnie nie codzienność xD No trudno że nie pracujesz, kiedyś może sytuacja Ci się poprawi i nie bedzie cię już tak bardzo bolało 800PLN xD

Bedziesz się śmiał tak jak od samego rana w tym wpisie sie śmiejesz xD
Leniek - @Matti28: Super że weźmiesz prysznic, dla Ciebie to pewnie nie codzienność x...

źródło: image

Pobierz
@NieRozumiemIronii

@Matti28: chyba żartujesz, że Harnold ponad 3 zł kosztuje :-O


Serio ;) teraz najgorsze szczyny kosztują ponad 4 złocisze ;) dlatego nierobom 800+ teraz to na rękę tylko, że za rok w ramach "walczenia z alkoholizmem" tak jak z opłatą cukrową, której też pewnie nie zniosą to jedną puszkę kupisz za ponad 8zl xD i będzie "tatusiu alkohol podrożał to znaczy, że bedziesz mniej pił? Nie córciu, to znaczy, że
Jajebix, co się dzieje w komentarzach, jeden cyrkowiec nazwał 800+ "aktywną polityką prorodzinną" (podczas gdy badania potwierdziły, że wpływ prorodzinny nie wystąpił, 500+ należy rozpatrywać jako program socjalny), drugi płacze że "kraj umrze" jednocześnie narzekając na emerytów jako elektorat PiS (to chyba dobrze, że ich populacja spadnie, czo?)

A to tylko kilka pierwszych postów