Wpis z mikrobloga

Mam nadzieję, że zagorzali zwolennicy Tuska nadal ochoczo będą walić takimi memami jak za rządów kaczafiego. Dumni jesteście z nowego "bykowego tuskowego"? Przypominam, że taka zwykła zapijaczona Karina ze swoim konkubentem sebą i 4 dzieci będzie miesięcznie otrzymywać nie wliczając dodatkowych socjali 3200zł. Dodatkowo emeryturka za za wyplucie 4 bękartów, które mają różnych ojców. Po nowym roku oczywiście jednorazowy zwrot podatku 1000zł od jednego kaszojada i darmowe mieszkanie socjalne. Pomnożyć liczbę takich karyn o przynajmniej kilkadziesiąt tysięcy to się nam ładna sumka zbierze, ale to "niska cena" jaką przyjdzie zapłacić bezdzietnym facetom, za oderwanie jednych świń od koryta i przyprowadzenie drugich nawet bardziej głodnych.

#bekazlewactwa #bekazpisu #bekazpo #bekazpodludzi #polityka
M.....8 - Mam nadzieję, że zagorzali zwolennicy Tuska nadal ochoczo będą walić takimi...

źródło: temp_file5484374593499116646

Pobierz
  • 96
  • Odpowiedz
  • 62
@ZielonaOdnowa nie wiem czemu nie dali pełnych 1000zł od dziecka, albo 2000zł. Nawet taki "burżuj" jak ty zarabiając w KORPO McDonalds 6000zł odczuje po dupie szybującą do góry inflację. Człowiek bez wykształcenia i pracy będzie dostawał za darmo pieniądze? Co złego może się stać? xD dzięki takim ludziom jak ty w tym kraju nic się nie zmieni, a nawet będzie jeszcze gorzej. Już przychodzi nam płacić za bycie "EKO"
  • Odpowiedz
  • 18
@ZielonaOdnowa tak się składa, że mam dwójkę dzieci i jak dobrze policzysz to co miesiąc będzie mi wpadać 1600zł Coś mi się wydaje, że jesteś właśnie ten seba, co czeka na pierwszy przelew 800+ od państwa, żeby zaszaleć ze swoją kariną i kupic 12pak żubra w biedronce xD beneficjent #!$%@? xD
  • Odpowiedz
@Matti28: no to Seba bezrobotny czy korposzczur 6k bo już się pogubiłem, a może pejsaty przedstawiciel tęczowego gestapo? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
xD idę bo zerknąłem w twój profil i widzę że z grubym odklejusem mam do czynienia, eot
  • Odpowiedz
  • 12
@JanuszPDM ci mi się odkleiło? PO wykupiła farmę trolli i już nic złego nie można powiedzieć na nowy rząd tylko lecimy nadal po pisiorach? xD do kiedy macie kontrakty, bo już dawno po wyborach?
  • Odpowiedz
@Matti28 wbij sobie w końcu do głowy, że korwiniści to jest może z 3% społeczeństwa. Cała reszta domaga się aktywnej polityki prorodzinnej państwa w formie świadczeń bezpośrednich. Tego typu rozwiązania występują w większości cywilizowanego świata, ludzie jakoś żyją, gospodarki nie upadają. Kasandryczne przepowiednie koriwnistów, że jak będzie socjal to wszyscy umrzemy to takie pieprzenie dla bezmózgów, co wielokrotnie wertfikowała rzeczywistość.
  • Odpowiedz
  • 118
@bacaa90 o #!$%@? to się nagle z socjalem zgadzacie, bo Tusk daje, a wcześniej darliscie mordy, że trzeba usunąć 500+ darmozjadom xD hipokryci #!$%@? xD "cywilizowane kraje" xD hahahaha "socjal dajo" xD serio głupsi od tych starych bab oglądających tvpis xD szybko wam się udziela przygłupy xD w niemczech dzięki takim socjalom mają właśnie napływ nielegalnych imigrantow z Afryki, którzy tylko czekają, aż zaczną im wypłacać darmowe eurasy. Ten twój "cywilizowany świat",
  • Odpowiedz
@Matti28: najbardziej o wyborców Tuska jak zwykle martwią się nadreprezentowani tutaj wyborcy Konfy. To takie słodkie (). Tym bardziej słodkie, że wyborca Konfy łyknie wszystko co Braun odwali i jeszcze będzie go bronił XD.
  • Odpowiedz
@Matti28: na to w czym Ci przeszkadza utrzymywanie polskich dzieci husarze? Żebyś chociaż sam jakieś dziecko miał, a tak to tylko morda pełną frezesow a o najjaśniejszą rzeczpospolitą i jej przyszłość kto ma dbać?
  • Odpowiedz