Wpis z mikrobloga

Miał ktoś styczność z autoryzowanym dealerem opla dixi cars z Raszyna ? Chodzi o komis aut używanych mam na oku taką asterke opc, czytałem opinie, że zdarzało się, że oszukują. Z tego co się dowiedziałem przez telefon, w oplu zmieniony był silnik (po poprzednim kliencie) nowy ma przebieg 55k, skrzynia, dwumasa, turbo, lozyska w skrzyni, oleje, rozrząd, mają wszystkie faktury na 35k. Tylni prawy błotnik był malowany (dlaczego?) auto sprowadzone z Niemiec. Do zrobienia jest sonda lambda pierwsza, nie zrobili tego, bo elektryk w aso jest za drogi, a szefowa kazała już tak sprzedać, bo za dużo pieniędzy w niego wsadzili. Chłop mówił, że to wystarczy programem ustawić on sam by to zrobił. Dziwne...Jak robią tam fuszerke i wszystko jest poskładane na szybko trochę mnie to martwi.

https://www.otomoto.pl/osobowe/oferta/opel-astra-opel-astra-iv-opc-280km-full-wersja-doinwestowana-zobacz-opis-ID6FPGC0.html?_gl=1lyhv0b_gaMTg1OTM3NjU5MC4xNzA0Mjk5NDM3_ga_1MNBX75RRHMTcwNDMwNDQ1MS4yLjAuMTcwNDMwNDQ1MS4wLjAuMA..

#motoryzacja #kupautozmikro #samochody #opel #mechanikasamochodowa
  • 4
@jaglak99: podejdź do tego auta jak od zwykłego mirka handlarza ( ͡~ ͜ʖ ͡°) Sprawdź to co możesz a do zapewnień sprzedawcy "tylko" podchodź z rezerwą. Powodzenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@jaglak99: Samo auto (model) jest bardzo ładne naprawdę, aż szkoda, że ta wersja jest tak mało popularna u nas w kraju. Mi osobiście kojarzy się z poprzednimi wersjami kia pro ceed, natomiast nie będę cię oszukiwał tym bardziej, że zważywszy na nick też jesteś 99'' rocznik więc jakaś tam sympatia leci z mojej strony powiedzmy. Ta oferta i twój opis wyglądają jak jedna wielka mina i to taka która ci urwie
@jaglak99: Jakieś 13 lat temu kupiłem u nich opla signum, 3 letniego z cofniętym licznikiem o prawie 100k km. Też sprowadzony z DE z uszkodzonym błotnikiem...
Myślałem, że skoro komis przy ASO to będzie uczciwej. Wyszło przy wypalonym tłoku z przelewającego wtrysku i sprawdzeniu historii serwisowej w DE. Nawet książka była podrobioną.