Wpis z mikrobloga

Dzień dobry w nowym roku.

Koalicja 15 października może dziś odtrąbić kolejny sukces. Po wprowadzeniu TUSKOWEGO (Podwyższenie 500+ na 800+) mamy kolejną wspaniałą zmianę. Otóż, płaca minimalna wzrosła właśnie z 3600 do 4242 PLN! To wzrost o prawie 18%!!! PiS obiecywał że będziemy zarabiać po 4000 PLN ale oczywiście obietnicy nie dotrzymał!!!! Na szczęście mamy jeszcze uczciwych polityków!!!! brawo Koalicja, brawo PAN TUSK!!!

#sejm #bekazpisu #pdk #polityka
Pobierz oxymirek - Dzień dobry w nowym roku. 

Koalicja 15 października może dziś odtrąbić ko...
źródło: temp_file7480112835052265268
  • 38
@Zara_wracam wpis jest całkowicie ironiczny. Myślałem że "Tuskowe" to akurat pokazuje :-)

Jeśli oglądałeś "debatę" w TVP to pewnie pamiętasz jak Rachon powoływał się na bezrobocie za platformy w 2007 roku (zaraz po tym kiedy przejęli rządy po PiS), jakoś nie wspominając w ogóle o sytuacji w 2015 roku (kiedy to te rządy kończyli) PiS ogólnie przez cały czas przypisywał sobie sukcesy innych, zaś wszystkie niepowodzenia i porażki zwalał ochoczo na Tuska.
@oxymirek: u mojej mamy prywaciarz zatrudniający ją i 8 innych osób zwinął w grudniu biznes bo stwierdził że pociągnie tej podwyżki.
miasteczko do 5k obywateli.
tak było. tak jest.
@Mr_Frodo oczywiście, płaca minimalna wzrosła bardzo nieproporcjonalnie ale PiS musiał przecież wygrać wybory. Zresztą większa minimalna, to większa średnia itd, co za tym idzie większy przychód do wydrenowanego budżetu państwa...
gowno prawda, przy tej podwyzce nienuwzglednianio nic wiecej procz populizmu pisu.


@cybulion: jeszcze może powiedz że na tuskowe pieniędzy nie daje Tusk z własnej kieszeni xD
@Deska_o0 co? Co ja pisalem?
Napisalem tutaj kmiotowi o oplacie paliwowej - rosnie zgodnie z inflacja,
Calkiem odwrotnie do obecnej podwyzki najnizszej ktora byla zagrywka pisu, powinna byc dyskutowana z rynkiem a pis poprostu #!$%@? 4300 od lipca i jebcie sie wszyscy.