Wpis z mikrobloga

Dzień dobry w nowym roku.

Koalicja 15 października może dziś odtrąbić kolejny sukces. Po wprowadzeniu TUSKOWEGO (Podwyższenie 500+ na 800+) mamy kolejną wspaniałą zmianę. Otóż, płaca minimalna wzrosła właśnie z 3600 do 4242 PLN! To wzrost o prawie 18%!!! PiS obiecywał że będziemy zarabiać po 4000 PLN ale oczywiście obietnicy nie dotrzymał!!!! Na szczęście mamy jeszcze uczciwych polityków!!!! brawo Koalicja, brawo PAN TUSK!!!

#sejm #bekazpisu #pdk #polityka
Pobierz oxymirek - Dzień dobry w nowym roku. 

Koalicja 15 października może dziś odtrąbić ko...
źródło: temp_file7480112835052265268
  • 38
@oxymirek: jestem dumny że Tuskowe 800+ zawita w portfelach Polaków.

Nie brak opinni ze chytra partia PiS żałowała i nie chciała dać rodakom żadnych pieniędzy. Teraz za Tuska polskie rodziny będą mogły pozwolić sobie na zakupy i wczasy dla dzieci. PiS nie chciał dać pieniędzy obywatelom i dbał tylko o swoich partyjniaków.
@BykPokutny dlaczego uważasz że jestem zgarbionym 18 letnim nierobem?
Może czas zmienić pracę i wziąć kredyt?
Mnie osobiście polski ład #!$%@? na kilka tysięcy rocznie, inflacja na kilkanaście a to jak PiS rozmontował demokrację i finanse państwowe to mnie po prostu #!$%@?.
@oxymirek: Dlaczego uważasz że powinienem zmienić prace i wziac kredyt ?
Posiadam dochód 11k zł miesięcznie, skończony domek jednorodzinny i w listopadzie zeszłego roku kupioną kawalerkę - wszystko bez kredytów. Nigdy nie zaciągałem kredytu i nie zapowiada się na to.
Rozmontowani to wy będziecie już niedługo przez wuja Tuska, a na pewno jak tylko zmienią prezydenta.
Życzę powodzenia.
@Falconidae nie mam nic przeciwko zasiłku na dziecko, kiedy jest to zrobione w mądry sposób np jak w Czechach. Otrzymujesz od państwa około 50000 złotych wypłacane w miesięcznych transzach do momentu w którym dziecko osiągnie wiek przedszkolny, a potem 300 PLN miesięcznie w postaci ODPISU OD PODATKU, co oznacza że przynajmniej jeden rodzic musi pracować. A nie jak u nas hurra każdemu jak leci.
@oxymirek ale zdajesz sobie sprawę że równocześnie dla przedsiębiorców rośnie ZUS? Wiesz kto zapłaci za tą podwyżkę? XD nie wiesz? Dowiesz się za kilka dni u fryzjera, w sklepie, u piekarza i każdej innej usłudze z której zechcesz skorzystać ;-) dodatkowo płacą minimalną odbije się jeszcze bardziej na kosztach prowadzenia działaności dla większych firm które też będą musieli podnieść ceny ;-)
@onea przecież ten wpis to pełna ironia ;-)

-przypisuje ten "sukces" koalicji mimo że wprowadził to PiS
-wspominam 800+ jako Tuskowe, co też przecież wprowadził PiS.

Dla mnie taka podwyżka płacy minimalnej to absolutne szaleństwo i nie powinno mieć miejsca.