Wpis z mikrobloga

Dzień dobry w nowym roku.

Koalicja 15 października może dziś odtrąbić kolejny sukces. Po wprowadzeniu TUSKOWEGO (Podwyższenie 500+ na 800+) mamy kolejną wspaniałą zmianę. Otóż, płaca minimalna wzrosła właśnie z 3600 do 4242 PLN! To wzrost o prawie 18%!!! PiS obiecywał że będziemy zarabiać po 4000 PLN ale oczywiście obietnicy nie dotrzymał!!!! Na szczęście mamy jeszcze uczciwych polityków!!!! brawo Koalicja, brawo PAN TUSK!!!

#sejm #bekazpisu #pdk #polityka
oxymirek - Dzień dobry w nowym roku. 

Koalicja 15 października może dziś odtrąbić ko...

źródło: temp_file7480112835052265268

Pobierz
  • 38
  • Odpowiedz
  • 631
@Zara_wracam wpis jest całkowicie ironiczny. Myślałem że "Tuskowe" to akurat pokazuje :-)

Jeśli oglądałeś "debatę" w TVP to pewnie pamiętasz jak Rachon powoływał się na bezrobocie za platformy w 2007 roku (zaraz po tym kiedy przejęli rządy po PiS), jakoś nie wspominając w ogóle o sytuacji w 2015 roku (kiedy to te rządy kończyli) PiS ogólnie przez cały czas przypisywał sobie sukcesy innych, zaś wszystkie niepowodzenia i porażki zwalał ochoczo na Tuska.
  • Odpowiedz
@oxymirek: u mojej mamy prywaciarz zatrudniający ją i 8 innych osób zwinął w grudniu biznes bo stwierdził że pociągnie tej podwyżki.
miasteczko do 5k obywateli.
tak było. tak jest.
  • Odpowiedz
  • 1
@Mr_Frodo oczywiście, płaca minimalna wzrosła bardzo nieproporcjonalnie ale PiS musiał przecież wygrać wybory. Zresztą większa minimalna, to większa średnia itd, co za tym idzie większy przychód do wydrenowanego budżetu państwa...
  • Odpowiedz
gowno prawda, przy tej podwyzce nienuwzglednianio nic wiecej procz populizmu pisu.


@cybulion: jeszcze może powiedz że na tuskowe pieniędzy nie daje Tusk z własnej kieszeni xD
  • Odpowiedz
@Deska_o0 co? Co ja pisalem?
Napisalem tutaj kmiotowi o oplacie paliwowej - rosnie zgodnie z inflacja,
Calkiem odwrotnie do obecnej podwyzki najnizszej ktora byla zagrywka pisu, powinna byc dyskutowana z rynkiem a pis poprostu #!$%@? 4300 od lipca i jebcie sie wszyscy.
  • Odpowiedz