Wpis z mikrobloga

832 783 + 94 = 832 877

Wpadła jeszcze jedna wycieczka ostatniego dnia w roku, więc i dobra okazja całościowo go podsumować.

Prawie 11 tysięcy kilometrów, debiuty w zawodach gravelowych (Tour de Zalew Zegrzyński oraz Graveliada Lidzbark), poważnie wyglądający wypadek kolejowy gdy jechałem z rowerem pociągiem na kolejną wycieczkę, urwany pedał w czasie jazdy, urwana linka przerzutki pod Braniewem kilka kilometrów od ruskiej granicy, pęknięta rama, sporo ciekawych tras i eksploracji rowerowej, no i wisienka na torcie świetny tygodniowy bikepacking po green velo. Bardzooo ciekawy rowerowo rok, gdyby 12 miesięcy temu ktoś powiedziałby mi, że tak to będzie wyglądało, to bym zbytnio nie uwierzył. Przecie wtedy to ja dopiero co wracałem na rower po zerwanym więzadle, nie wiedziałem co dalej, czy potrzebna będzie jakaś operacja, czy jak to będzie funkcjonować, a okazało się, że lepiej mi się jeździło jak przed kontuzją… Zwłaszcza, że przy okazji w przerwie zregenerowały się lepiej czworogłowe, bo miałem tam wcześniej sporo problemów przeciążeniowych XD

Cyferki:
-10 971km (+511km)
-58x #100km ; 1x #200km

#kwadraty
Max square: 62x62 (+6)
Max cluster: 5339
Total tiles: 12896 (+1467) (statshunters)
Total tiles: 12965 (+1536) (squadrats)
(squadrats chyba dokładniejsze ślady gpx bierze?)

#zaliczgmine
-zwykłe: 473 (+44)
-ortodoksyjne (minimum z objechanymi najważniejszymi atrakcjami gminy i fotką przy Urzędzie): 362 (+40)

#wandrer
Completed:
-województwo mazowieckie: 20,521%
-powiat wyszkowski: 79,75%
(niektóre gminy z mojego powiatu dobijam już powoli do 90% zapełnienia, więc można powoli myśleć w następnym roku o maksowaniu wyniku w którejś z nich)

-fotek w folderze na 2023 rok: 9028 (tu przyrosty są najwyższe z roku na rok XD)
(wliczone są też fotki z pieszych aktywności)

-przesłuchanych książek podczas jazdy: 11 (a tu akurat z roku na rok spada liczba, za to słucham na rowerze więcej podcastów, youtuba itp. Pewnie wpływ miało też to, że w tym roku było kilka bardzo długich książek, jak np. 46 godzinne Hrabia Monte Christo XD)

Udanego nowego roku rowerowe świry!

(niżej infografika, heat mapa 2023, heat mapa wszystkich moich tras + zbliżenie na pajęczynkę z najbliższej okolicy, kwadraty, oraz zalicz gminę z lewej ortodoksyjne, z prawej standardowe)

#rowerowyrownik #rower #gravel

Skrypt | Statystyki
SnikerS89 - 832 783 + 94 = 832 877

Wpadła jeszcze jedna wycieczka ostatniego dnia w ...

źródło: pobrane

Pobierz
  • 17
@SnikerS89 na jakich słuchawkach słuchasz audiobooków na rowerze? Wydawało mi się, że na trasie jest głośno, więc potrzeba wytłumiających, ale z takimi z kolei niebezpiecznie jest jechać po drodze, bo ciężej ogarnąć co się dzieje w razie W
  • 1
@spyyke: Słuchawki sportowe, przez długie lata były to Huawei AM61 i były super. W końcu padły po intensywnym użytkowaniu, a niestety huawei się zwinęło i już niedostępne w Polsce, można podobną jakąś chińską wersję Honor kupić na jakichś aliexpressach, ale coś czytałem, że jednak gorsze to ma parametry, to spróbowałem innych. I w poprzednim roku jeździłem na Manta Olympic MNH01, mają bardzo fajne parametry, ale są niestety sporo mniej wygodne, gorsze